Surrealistyczna kampania Kenzo jesień-zima 2014/2015

Marka Kenzo zaprasza nas w surrealistyczny świat mody inspirowany estetyką filmów Davida Lyncha. Najnowsza kampania na jesień-zimę 2014/2015 przyprawia o zawrót głowy!

Surrealistyczna kampania Kenzo jesień-zima 2014/2015

Surrealistyczna kampania Kenzo jesień-zima 2014/2015

W najnowszej kampanii Kenzo na sezon jesień-zima 2014/2015 spotykamy się pełnymi abstrakcyjnych motywów, sennymi wizjami dyrektorów artystycznych francuskiego domu mody. Humberto Leon i Carol Lim zafundowali nam iście odlotową, maksymalnie zakręconą, wręcz psychodeliczną kampanię, którą sfotografował Pierpaolo Ferrari. Na zdjęciach widać wyraźnie inspirację twórczością znanego reżysera Davida Lyncha.

Bohaterami tej kampanii zostali Guinevere van Seenus i Robbie McKinnon. Para zabrała nas w podróż do innego świata, podzielonego na abstrakcyjne, hipnotyzujące swoją formą i kolorystyką pokoje, w których dzieją się rzeczy nie z tej ziemi. Jest to surrealizm wysokich lotów! Trzeba wejść w to głębiej, zatracić się aby zrozumieć. Marka ma na do zaproponowania nową jakość, daleką od utartych schematów myślenia o modzie. W kolekcji znajdziemy psychodeliczne printy, żywe, kontrastujące kolory oraz ciekawe kroje.

Tym, którzy mają ochotę na więcej  mamy do zaproponowania równie interesujący spot filmowy kampanii Kenzo na sezon jesień-zima 2014/2015!


Zobaczcie wszystkie zdjęcia autorstwa
Pierpaolo Ferrari!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 14.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×