Święta tuż, tuż... Co ciekawego wymyśliły Aniołki Victoria's Secret z tego powodu? Zobacz!

Niedawno byliśmy świadkami wielkiego show, którego głównymi bohaterkami były Aniołki Victoria's Secret. Dziewczyny postanowiły jednak zaskoczyć także czymś specjalnym na Święta...

aniołki_victorias_secret_2014.jpg

Święta tuż, tuż... Co ciekawego wymyśliły Aniołki Victoria's Secret z tego powodu? 

 

Jakiś czas temu odbył się długo wyczekiwany pokaz, podczas którego aktualne Aniołki Victoria's Secret zaprezentowały się w całej swojej wspaniałości. Całe show odbiło się w świecie mody dużym echem. Zresztą nic dziwnego, bo faktycznie było na co popatrzeć.

Show choć wciąż żyje w naszej pamięci, przeszło już jednak do przeszłości. Na tym jednak nie kończy się ani kariera, ani pomysłowość Victoria's Secret. Co wymyślono tym razem? 

Aniołki nie poprzestały na zaprezentowaniu seksownej bielizny podczas jednego wielkiego show. Postanowiły nie przechodzić obojętnie wobec wydarzenia, które czeka nas już za kilka dni. O czym mowa? Oczywiście o Bożym Narodzeniu.

 

Modelki Victoria's Secret postanowiły stworzyć i zaprezentować swoją "opowieść wigilijną". Forma w jakiej to zrobiły jest dość niezwykła i... naprawdę bajkowa i świąteczna. Wszystkie Aniołki są naprawdę urocze, piękne i bardzo świąteczne. Opowiedziana przez nie historyjka, a jeszcze bardziej sposób w jaki to zrobiły wprowadza w ciekawy i nastrojowy klimat.

Bajkowa oprawa dodaje wszystkiemu niezwykłego świątecznego klimatu, który sprawia, że cały klip po prostu dobrze się ogląda, gdyż jest inny i ciekawy na swój sposób. Ale w końcu czy jakiś film może źle wyglądać, kiedy występują w nim Aniołki Victoria's Secret? Obejrzyjcie i oceńcie sami!

Oto świąteczny klip Aniołków Victoria's Secret:

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 23.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×