Święta w stylu blogerek!

Maffashion w stroju pomocnicy Świętego Mikołaja? Macaedmian Girl spędzająca święta z Pradą? Jessica Mercedes w stroju uwodzicielskiego renifera... Tak! Zdecydowanie należy przyznać, iż w te święta działo się naprawdę dużo. Sami zobaczcie!

Święta w stylu blogerek!

Święta w stylu blogerek!

Świąteczny czas wymaga szczególnej oprawy. Potrafią zadbać o nią osoby, które przykładają w życiu ogromną wagę do szczegółów. Bez wątpienia zaliczają się do tego grona blogerki, które na co dzień zajmują się  kreowaniem własnego stylu. 

Dziewczyny na bieżąco dzielą się z internautami nowinkami ze swojego życia, za pośrednictwem portali społecznościowych i swoich blogów. W czasie świąt również postanowiły uchylić drzwi do swojego domowego ogniska i podzielić się tym, co dla nich ważne. Oczywiście, nie zabrakło modowych akcentów. Każda zaprezentowała świąteczną stylizację, dzięki której mogliśmy poznać kolejny odcień ich osobowości i stylu, tym razem również życia. 

Jak na modowe blogerki przystało, dziewczyny dużą wagę przyłożyły w te święta do swoich kreacji. Niezależnie od tego, gdzie spędzały ten czas, zadbały o świąteczne akcenty. Szalony świąteczny manicure Pani Ekscelencji, seksowna bielizna w połączeniu z uszami renifera  Margaret, elegancka i pełna przepychu stylizacja Macademian Girl wskazują na to, że dziewczyny potrafią cieszyć się życiem. Bawią się modą i w uroczy sposób potrafią wpleść ją w każdą jego sferę. Nie przeszkadza im to jednak w ubieraniu choinki, pieczeniu ciasteczek czy oglądaniu kultowego świątecznego filmu, jakim jest "Kevin sam w domu". Jesteście ciekawi co jeszcze ciekawego dziewczęta porabiały w czasie świąt?

Zobaczcie, styl której z blogerek, jest Wam najbliższy?
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Niedziela 29.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×