Święto mody niezależnej - KIERMASH vol. VIII w Krakowie!

Zobacz, dlaczego nie może Cię tam zabraknąć!

kiermashfbmain.jpg

Nie kazaliśmy Wam długo czekać... już w grudniu do Krakowa wraca KIERMASH vol. VIII, czyli polska moda niezależna i dizajn w najlepszym wydaniu. Specjalnie z okazji Mikołaja i Gwiazdki zapraszamy do oldschoolowej przestrzeni uwielbianego przez mieszkańców Krakowa HOTELU FORUM. 


Razem z nami będziecie mogli wybrać najoryginalniejsze i najmodniejsze prezenty i nie tylko... Rekordowo, bo prawie 200 marek wystawi swoje prace. Będzie można spotkać polską modę niezależną, młodych projektantów, streetwear, dizajn i akcesoria. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Na grudniowym KIERMASHU łączymy siły z Art & Food Bazar, czyli z cykliczną imprezą "skupiającą gotujących profesjonalistów i amatorów". Art & Food Bazar promuje miejscowych wytwórców, a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata. Zrobiło się smakowicie? Zaczekajcie na grudzień... 


Rodzice, specjalnie dla Was, podczas VIII edycji KIERMASHU mamy drugiego partnera - targi Kraków ŁAŁ. Strefa dziecięca będzie naprawdę duża! Na miejscu Wasze pociechy również nie będą się nudzić. Zapewnimy im 2 dni bardzo kreatywnej rozrywki. 


Wydarzenie na Facebooku

https://www.facebook.com/events/182705792184247/

Kiermash plakatpion.jpg

Już nie możecie się doczekać? Podobnie jak Organizatorzy...

Grudniowa edycja zawsze należy do naszych ulubionych. Dlaczego? Święta, prezenty... kto tego nie lubi? Tym razem zapowiada się naprawdę duża rzecz. Rekordowa liczba wystawców, dwóch partnerów tworzących >wydarzenia w wydarzeniu< i przede wszystkim uwielbiana przez mieszkańców Krakowa, oldschoolowa przestrzeń HOTELU FORUM. Znów chcemy, by często niszowe, ale niezwykłe i oryginalne marki mogły zaistnieć dla małopolskich klientów. Po raz kolejny zwracamy również uwagę na handel fair trade. Wierzymy, że nikt nie jest wykorzystywany przy lokalnej produkcji. Święta to magiczny czas. Zacznijcie go razem z nami!

❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅


KIERMASH to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i dizajnu użytkowego. 

VIII edycja KIERMASHU została objęta patronatem Miasta Kraków oraz patronatem Województwa Małopolskiego.


KIERMASH vol. VIII | ZIMA W FORUM

[03-04 grudnia 2016 g. 11:00 - 19:00]

Hotel Forum, ul. Marii Konopnickiej 28, 30-302 Kraków

WSTĘP WOLNY

Kiermash__Klaudia Kot_1.jpg

Kiermash_Klaudia Kot_2.jpg

Kiermash_Klaudia Kot_3.jpg

Kiermash_Klaudia Kot_5.jpg

 źródło, zdjęcia: materiały prasowe 
Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 29.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×