Szafa Macademian Girl - odsłona pierwsza!

Tęczowa kraina glamour zaaranżowana z fantazją i polotem rajskiego ptaka, eden dla miłośniczek mody, przepuszczonej niczym stróżka światła przez pryzmat, malujący stylizacje całą paletą barw - zapraszamy do serca świata najbardziej kolorowej polskiej blogerki, czyli "Szafy Macademian Girl". Buszujcie i inspirujcie się!

Szafa Macademian Girl - odsłona pierwsza!
Szafa Macademian Girl - odsłona pierwsza!

Szafa Macademian Girl to istny Raj dla początkujących fashionistek, porównywalny z placem zabaw wizjonerów najgorętszych domów mody czy bajecznym sklepikiem z łakociami, w którym stałymi bywalcami są Alicja i Kapelusznik z krainy Lewisa Carrolla. Paleta barw, którą owa szafa aż ocieka, przyprawia o endorfinogenne zawroty głowy, jakie to ma się podczas wizyty w wesołym miasteczku.

Zapraszamy Was zatem na szaloną, modową przejażdżkę po tęczowej krainy glamour Macademian Girl. Oprowadzi Was sama blogerka!!!


STACJA nr 1. Tylko nie mów o nich "ciuchy"...


Moje rzeczy to "ubrania", absolutnie nie "ciuchy!!! - wyznaje buntowniczo Tamara, na niefortunnie zadane pytanie, i po chwili dodaje Nie znoszę tego okropnego słowa, pokazuje zero szacunku do ubrań, moje rzeczy to nie "ciuchy", mam na to uczulenie, jak na nic innego (uśmiech).
Kocham kolorowe ubrania, bo każdego dnia dodają mi energii do walki z szarą rzeczywistością. Jestem kolekcjonerem: swoje ubrania zbieram z miłością i uwagą, a kiedy już coś mam bardzo trudno mi się z tym rozstać. Rzadko sprzedają rzeczy, dlatego moja szafa pęka w szwach.

Szafa Macademian Girl - odsłona pierwsza!

Szafa Macademian Girl - pierwsza odsłona!


STACJA nr 2. "Butoholizm"

Jestem butoholiczką! Uwielbiam piękne, niecodzienne modele o niezwykłym designie. Transparentne obcasy, futurystyczne kształty i bogate zdobienia - to one królują w mojej szafie.

Szafa Macademian Girl - odsłona pierwsza!

Szafa Macademian Girl - odsłona pierwsza!


Autor: Marietta Przybyłek
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: www.MACADEMIANGIRL.comDodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 06.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
grazynkaszapolowska
ileż tam kolorów!!!
Dodano: 2013-06-09 10:56:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×