Szaliki, chusty, apaszki - co jest teraz modne?

Ubiór jest bardzo ważny, jednak dodatki do ubioru potrafią zdziałać o wiele więcej. Sam ubiór może być czasem nieco monotonny, jednak wystarczy jakaś broszka czy pasek i cały strój nabiera więcej wyrazistości.

W tym sezonie, jak i ubiegłym, triumfuje wszelkiego rodzaju chusty. Delikatne apaszki przewiązane tylko od niechcenia na szyi, robią piorunujące wrażenie. To taki akcent, który jeśli jest bardzo dobrze dobrany, może zdziałać cuda i zwracać uwagę na całokształt ubioru. Kolory i fasony apaszek są przeróżne. Długie, które można owinąć kilka razy wokół szyi, z frędzlami, które dodają drapieżności i charakteru. Teraz, gdy zbliża się zima letnie apaszki w większości przypadków zastąpią szaliki. Dzisiaj jednak szalik również jest wielką ozdobą, a nie tylko rzeczą, która ma sprawić, żeby było nam ciepło. Dekoracyjność tych rzeczy jest naprawdę duża. Szale dobieramy zazwyczaj do kurtki. Jeśli odzież wierzchnia, którą nosimy jest sportowa, to taki właśnie powinien być szal. Jeśli elegancka, to dobieramy nieco delikatniejszy akcent w postaci drobniejszej apaszki, ale równie ciepłej.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
lola11
Na jesień i zimę chyba najlepiej wybrać tubę/komin - może pełnić role szalika a jak jest bardzo zimno - to dodatkowo czapki ;) http://www.dodatkowo.com/pl/c/Tuby%2C-kominy/61
Dodano: 2013-10-19 13:37:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×