Szorty idealne na lato!

Nie ma nic lepszego w upalny dzień niż zimna woda, czapka z daszkiem i... szorty! Obojętnie czy te kolorowe, jeansowe czy też postrzępione, byleby krótkie! Zobacz, jakie dla Was przygotowałyśmy i wybierz ulubione!

Szorty idealne na lato!

Szorty idealne na lato!

Lato wciąż w pełni, więc nie ma na co czekać, wykorzystujmy je by pokazać nogi! A w czym nie pokażemy ich lepiej niż w krótkich spodenkach? Co lato półki sklepowe aż uginają się pod ich ciężarem. Nic dziwnego, są to bowiem ubrania, po które panie sięgają najchętniej w upalne dni. Więc przegrzeb szafę i znajdź ulubione szorty, a jeśli jeszcze ich nie masz, to przejrzyj nasze propozycje na spodenki, za które zapłacisz mniej niż 100 zł. A nuż znajdziesz coś dla siebie!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Justyna Twardowska , Wtorek 13.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
klaja20
Lubię szorty i spodenki, które dają mi dużo swobody, a do tego wyglądają elegancko i ciekawie. Dlatego kupuję w sklepach takich jak DStreet https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_SPODENKI-262.html, gdzie za niską cenę mam dobrą jakość każdego elementu ubioru. Nie lubię przepłacać i nie wiem co wszyscy widzą w markach za kilkaset złotych.
Dodano: 2018-06-26 14:09:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×