Ta sukienka jest hitem internetu! Jakiego koloru jest według was?

Internet oszalał! Jakiego koloru tak naprawdę jest ta sukienka?

aaaaaaaa.jpg


Ogromne poruszenie wywołało zdjęcie sukienki, które trafiło do Internetu. Jedna z użytkowniczek serwisu Tumblr, dodała fotografię z apelem: Proszę, pomóżcie mi - czy ta sukienka jest biało-złota czy niebiesko-czarna? Nie możemy dojść do zgody z przyjaciółmi, co doprowadza nas do szału. Grupa przyjaciół nie była osamotniona w swoim problemie - internauci nie pomogli. Jedni widzą ją jako biało - złotą, drudzy niebiesko - czarną, a tak naprawdę przecież chodzi o tę samą kreację. Kto ma rację? Ciężko polemizować ze wzrokiem osób, które tak naprawdę nie mają żadnych problemów z dobrym widzeniem. Ba, nawet programy graficzne nie są jednoznaczne. PS Google odpowiada: "niebiesko-czarna", Adobe: "biało-złota".

Nawet takie gwiazdy, jak Taylor Swift, czy Kim Kardashian nie omieszkały skomentować tej fotografii. Tutaj pojawia się pytanie, dlaczego tak naprawdę tę sukienkę widzimy w różnych barwach. Okazuje się, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest niebieskawy odcień zdjęcia, który część mózgów akceptuje, a część ignoruje.

Jaki kolor sukienki widzicie?2.jpg

kn7pxeg5ui2vjlqpetxd.jpg

rf8zzhsk9f44rqzswbzd.jpg

francodress.jpg

kimdress.jpg

mooredress.jpg


Zobaczcie także:


Źródło/ Foto: iluzjeoptyczne/ Buzzfed
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 27.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
ekspertdekoral
Dekoral Fashion znalazł rozwiązanie nierozwiązywalnego problemu z kontrowersyjnymi kolorami sukienki. Zresztą zobaczcie sami :)

https://www.youtube.com/watch?v=UVYAwrIlQyA
Dodano: 2015-03-06 12:11:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Może jest dwu strona.?
Dodano: 2015-02-28 16:56:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×