Targi modowe HUSH WARSAW już 7 - 8 czerwca!

Targi modowe HUSH WARSAW już 7 - 8 czerwca!

Targi modowe HUSH WARSAW już 7 - 8 czerwca!

Kolejne święto mody na mapie imprez fashion, czyli targi mody autorskiej HUSH WARSAW odbędą się już niebawem, bo w dniach  7 - 8 czerwca 2014r. w Arkadach Kubickiego. W tym czasie zostanie zaprezentowanych 110 marek i projektantów. W tym roku hasłem przyświecającym całej imprezie jest "wolność". Jest to 3. edycja HUSH WARSAW, w której będziemy mieli przyjemność uczestniczyć. Czego możemy się spodziewać tym razem?

Jak zapewniają organizatorzy  dokonana została bardzo mocna selekcja. Spośród nadesłanych ponad 500 zgłoszeń, została wyłoniona raptem jedna piąta. Podczas targów pojawią się projekty m.in. Agi Prus, Agnieszki Orlińskiej, Ale., Ani Kuczyńskiej, Animal Kingdom, Belt Bag, Boho, Booso, Candy Fiday, Edyty Pietrzyk, Diany Jankiewicz, Emilii Kohut, Joanny Hawrot, Joanny Jachowicz, Joanny Startek czy Katarzyny Sokół. To jedynie namiastka tego co czeka nas na przestrzeni tego weekendu. Większość z projektantów i marek zaprezentuje specjalnie stworzone na te okazje limitowane kolekcje, nie zabraknie promocji i akcji specjalnych. Część z nich będziemy mieli okazję zobaczyć jedynie podczas HUSH WARSAW.

Podczas Freedom Edition warto zwrócić uwagę na strefę świadomej mody, której inicjatorami są HUSH Warsaw i H&M Conscious. Każda przybyła osoba będzie mogła oddać niepotrzebne ubrania, w zamian otrzymując bilet wejściowy na HUSH WARSA (który normalnie kosztuje 5 zł) oraz bon zniżkowy do sieci sklepów H&M. W strefie dla stylu do naszej dyspozycji będą styliści Mea Look, którzy doradzą nam, jak się ubierać aby wyglądać dobrze.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strefy concept story, która pozwoli Wam przenieść się do świata konsekwentnie rozwijających się marek - Ania Kuczyńska, LOFT 37 czy Risk Made in Warsaw.

Dla tych z Was którzy postanowią wybrać się na targi z pociechami również mamy dobre wieści, organizatorzy postanowili zadbać o najmłodszych. Do ich dyspozycji będzie specjalnie zaaranżowana strefa zabaw, dziećmi zajmie się profesjonalny zespół klubokawiarni POMPON. Malowanie, wyklejanie i śpiewanie, to tylko część z atrakcji. Każdego rodzica powinna ucieszyć darmowa opieka w czasie modowych wojaży. Dla miłośników piknikowania i dobrego jedzenia polecamy strefę food.


Targi modowe HUSH WARSAW już 7 - 8 czerwca!

Targi modowe HUSH WARSAW już 7 - 8 czerwca!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 02.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar