To była jej noc! Emma Stone królową tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów

Zobacz, dlaczego żadna gwiazda nie lśniła jaśniej zeszłej nocy!

emmstoneocarsmainmainall.jpg

Emma Stone to niekwestionowana królowa tegorocznego rozdania Oscarów. Nie ma wątpliwości, że podczas 89. ceremonii przyznania tych prestiżowych nagród filmowych, to własnie Stone była największą wygraną. Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że zgarnęła statuetkę Oscara w jednej z najważniejszych kategorii - dla Najlepszej Aktorki, po drugie dlatego, że film "La la land" zdobył łącznie aż sześć nagród i był największym zwycięzcą gali. Jakby tego było mało, Stone wygłosiła pełną wzruszenia i nieskrywanych emocji przemowę, podczas której chyba nie było na sali osoby, która by się nie uśmiechnęła. Dodajmy tylko, że statuetkę Oscara Emmie wręczył sam Leonardo DiCaprio. 

Aktorka była również jedną z najlepiej ubranych na gali gwiazd. Emma miała na sobie piękną, długą i mieniącą się na złoto suknię od Givenchy, która przez krytyków mody już została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych kreacji tegorocznej gali. Do tak ozdobnej sukni Stone dobrała jedynie długie, złote kolczyki i dyskretny pierścionek.

Jej urodę idealnie podkreślił ciepły, również mieniący się na złoto i migocący makijaż, wykończony idealnie dobraną do typu kolorystycznego aktorki szminką w kolorze przybrudzonej czerwieni. Warto również dodać, że szyku i klasy w stylu dawnego Hollywood dodały Emmie naturalnie opadające na ramiona loki

Tak Emma Stone prezentowała się na czerwonym dywanie podczas 89. ceremonii rozdania Oscarów: 

emmaqueenoscarsstonemale1.jpg

mkijazstonemaile.jpg

Emma w press roomie po otrzymaniu Oscara: 

emmapressromm1.jpg

Zobacz emocjonalną przemowę Emmy Stone po odebraniu Oscara za rolę w filmie

"La la land":zdjęcia: FameFlynet, starstock.newscom  

Zobacz też: Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 27.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×