Top modelki na gali CFDA Fashion Awards 2014

Podczas gali CFDA Fashion Awards 2014 nie mogło zabraknąć zjawiskowo pięknych top modelek, które w tej branży są już weterankami. Mowa o Heidi Klum i Naomi Campbell, zobaczcie jak się zaprezentowały i oceńcie która z nich wypadła lepiej!

Top modelki na gali CFDA Fashion Awards 2014

Top modelki na gali CFDA Fashion Awards 2014

Zarówno Heidi Klum jak i Naomi Campbell okres swojej świetności w branży modelingowej przeżywały w latach 90-tych. Na przestrzeni minionych lat współpracowały z  światowej sławy projektantami, fotografami i prezentowały kolekcje największych domów mody, obie związane były swojego czasu z marką bieliźnianą Victoria's Secret. Osiągnęły wszystko co można w tym zawodzie, ich wizerunek dalej jest pożądany w świecie showbiznesu, okładka z nimi w roli głównej czy kolejna kampania to zawsze modowy rarytas, odznaczający się najwyższym profesjonalizmem i klasą samą w sobie.

Po latach dalej mile widziane są na salonach i wielkich galach, szczególnie tych modowych, dlatego nie mogło ich zabraknąć podczas tegorocznej gali CFDA Fashion Awards 2014, która odbyła się w Nowym Jorku.

Heidi Klum zaprezentowała się w brzoskwiniowej, zwiewnej i długiej sukni o mocno wyeksponowanym dekolcie. W kreacji od Donny Karan i dziewczęco upiętych włosach u góry modelka wyglądała bardzo świeżo, letnio i zmysłowo. Naomi Campbell zdecydowała się natomiast na wieczorową kreację w srebrnym kolorze, dobierając do niej równie efektowną biżuterię.

Która z top modelek według Was wypadła tego wieczoru lepiej?


Top modelki na gali CFDA Fashion Awards 2014

Heidi Klum

Top modelki na gali CFDA Fashion Awards 2014

Naomi Campbell


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 03.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Piękne modelki i piękne kreacje, jest na co popatrzeć i podziwiać. Kilka takich sukienek chciałabym mieć w swojej szafie. Cieszę się, że takie markowe ubrania można już dostać u nas na platformie sprzedażowej pierreriu.com Wcześniej trzeba było jechać za granicę, albo u nas przepłacać wielkie pieniądze, a tutaj mamy ceny o połowę niższe i wszystko dostępne z każdego miejsca w Unii Europejskiej.
Dodano: 2014-06-05 17:08:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×