TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!

Podoba Wam się styl Cary Delevingne? Jeśli tak, mamy dla Was mini-ściąge looków w stylu modelki!

głowne milion.jpg

Niedawno ruszyła nowa, wspólna kampania marki Topshop i internetowego sklepu Zalando - „TOPSHOP w Zalando”. Bohaterką akcji została top modelka Cara Delevingne, która w reklamie z charakterystyczną dla siebie swobodą i luzem nosi ubrania, wpisujące się w najnowsze trendy!

Kampania została wyreżyserowana przez Gordona von Steiner’a, a o stylizację zadbała sama dyrektor kreatywna TOPSHOP’a Kate Phelan.

Cara dopracowała swój styl. Potrafi wyglądać jednocześnie zawadiacko i wyrafinowanie. Jest wolnym duchem, czemu daje wyraz swoimi stylizacjami , w których z łatwością łączy szyk z luźnym codziennym stylem” - mówi Kate Phelan.

Jak więc wygląda najnowsza kampania duetu Zalando i Topshop? „TOPSHOP w Zalando” nawiązuje do wcześniejszej kampanii Are You Ready?, do której reklamę tworzył również Gordon von Steiner. Obie reklamy kręcono w abstrakcyjnym białym pudle, które przypomina opakowania Zalando. Poza tym, modelka tworzy nieistniejące wyrazy próbując wymówić nazwy europejskich miast, do których Zalando - „TOPSHOP w Zalando” dostarcza markę Topshop. Aby dostosować się do wymogów różnych rynków stworzono parę wersji reklamy, w tym jedną paneuropejską zmiksowaną na podobieństwo teledysku muzycznego. Kampania jest także wspierana scenami kulis sesji zdjęciowej w Los Angeles.

Dla Zalando i naszych 15 milionów aktywnych klientów w całej Europie, TOPSHOP jest inspirującym partnerem z samej modowej czołówki. Nasza wspólna kampania obiera innowacyjny i śmiały kierunek, który świetnie wpisuje się w filozofię rozwoju Zalando.”- mówi Carsten Hendrich, VP Brand Marketing Zalando.

Mieszkasz w Warszawie, Radomiu albo Koziej Wólce? Internetowy sklep Zalando dostarczy TOPSHOP pod Twoje drzwi!

Więcej produktów marki TOPSHOP znajdziesz tutaj.


look-4---cosmo.jpg
Spodnie Topshop - 199 zł - kupisz TUTAJ
Koszulę Topshop - 159 zł - kupisz TUTAJ
Kurtkę Topshop - 279 zł - kupisz TUTAJ

look-5-cosmo.jpg
Płaszcz Topshop - 429 zł - kupisz TUTAJ
Jeansy Topshop - 199 zł - kupisz TUTAJ
Buty Topshop - 219 zł - kupisz TUTAJ

look-1-cosmo.jpg
Szorty Topshop - 149 zł - kupisz TUTAJ
T-shirt Topshop - 79 zł - kupisz TUTAJ
Kurtkę Topshop - 819 zł - kupisz TUTAJ

Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Poniedziałek 27.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×