Tori Spelling "promienieje"

Tori Spelling, znana głównie z roli Donny z "Beverly 90210" spodziewa się czwartego dziecka! Ciężarną celebrytkę przyłapali paparazzi, gdy wyskoczyła po zakupy do spożywczaka w Los Angeles... Bez makijażu!

Tori Spelling

Tori Spelling "promienieje"

To chyba będzie dziewczynka, bo ciąża wyraźnie nie służy urodzie aktorki... Znana z zamiłowania do operacji plastycznych (słynny zniekształcony biust) Tori ma zapuchniętą buzię i zgaszone spojrzenie. Workowata sukienka nie ratuje sytuacji!

Moda ciążowa rządzi się swoimi prawami, ale kreacja w batikowy (?) wzór ze sznurkową konstrukcją dekoltu to powrót do swobodnych lat siedemdziesiątych, który nie powinien mieć miejsca. Do tego torba z nitami i sznurkowe sandały. Gdyby Tori czuła się w takiej stylizacji swobodnie  - nie byłoby problemu, ale jest wyraźnie spięta i niezadowolona...

Czy to stan błogosławiony tak daje w kość aktorce? Tori ma już trójkę dzieci: Liama, Stellę i Hattie, wyznała, że w czwartą ciążę zaszła już w 6 tygodni po ostatnim porodzie... Imponujący wynik. Gratulujemy Tori i jej mężowi, Deanowi McDermott!

Tori Spelling

Tori Spelling

Tori Spelling

Tori Spelling

Tori Spelling

Foto: Fame Flynet
Źródło: Milionkobiet.pl


Dodał(a): Natalia Woroniec , Poniedziałek 20.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.