TOUS: Gwyneth Paltrow bohaterką filmu "Czułe Historie Nº4"

TOUS, we współpracy z agencją reklamową SCPF, przedstawia czwartą odsłonę Czułych Historii – nowej kampanii marki prezentującej kolekcję wiosna/lato.

Tous: Gwyneth Paltrow bohaterką filmu krótkometrażowego  Czułe Historie Nº4

Historia, której główną bohaterką jest aktorka Gwyneth Paltrow, to nowe, inteligentne i zabawne spojrzenie na czułość, jedną z najważniejszych wartości marki TOUS.

Zobaczcie także: Apaszki znowu w modzie!

Nowy odcinek Czułych Historii stanowi kontynuację poprzednich opowieści z cyklu, w których poruszono tematy różnicy wieku, utrudnień czasu i bezwarunkowej miłości między ojcem i córką.

Tym razem motywem przewodnim jest siła miłości, która potrafi zbliżać oddalone od siebie osoby.
Gwyneth Paltrow wciela się w rolę Alice, kobiety, która dzień za dniem czuje i przeżywa miłość swojego partnera, mimo dzielącej ich odległości.

Podobnie jak w przypadku poprzednich odcinków Czułych Historii, producentem kampanii audiowizualnej jest Víctor Carrey (z firmy produkcyjnej Puente Aéreo), który wnosi do projektu na wskroś filmowe podejście, wpisując go w założenia marki TOUS dotyczące tworzenia niebanalnych treści wysokiej jakości.

Zobaczcie ten materiał:
Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe Tous

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 13.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
jeżeli się odchudzasz bardzo pomocne staje się zastosowanie suplementu diety figurena slim który podkręca metabolizm i pozwala szybko schudnąć z nadwagi.
Dodano: 2016-04-14 11:56:23 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×