Trend na jesień: BAROK!

Tej jesieni projektanci największych domów mody, powracają do baroku. Przepych, bogactwo złotych zdobień, biżuteryjna rozpusta, klasyka w królewskim wydaniu. Jeśli tej jesieni stawiacie na elegancji, to dodajcie jej barokowego charakteru.

Trend na jesień : BAROK!
Trend na jesień: BAROK!


Złote jesienne liście idealnie komponują się z barokową stylistyką, w której królował przepych zdobień i biżuterii. Jeśli jesienna moda maluje się Wam w buro-szarych kolorach, powinnyście zmienić swoje wyobrażenia. Projektanci największych domów mody pokazują, że nie skromnością, podbijemy ulice i serca fashionistów. Powinniśmy postawić na bogactwo i przepych!

Jak to osiągnąć? Prostymi metodami i wcale nie musimy wydać na to kroci. Ważne aby w naszej stylizacji były elementy złote, srebrne, mieniące się w oczach. Warto zainwestować w piękne kolie, które posłużą nam na lata. Kupujcie rzeczy eleganckie, urozmaicone o piękne hafty i zdobienia przypominające ornamenty w barokowych kościołach. Śmiało noście te rzeczy na co dzień!

Zobaczcie galerię ubrań i dodatków jakie przygotowałyśmy specjalnie dla Was abyście z łatwością skomponowały barokowy stylizację!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Dolce&Gabbana/ Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 29.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Iwa
Lubię taką "bogatą" biżuterię:) Ale swoją kupuję już od jakiegoś czasu w sklepie internetowym Galerii Artystycznej KuferArt i jestem bardzo zadowolona także szczerze polecam wszystkim poszukującym ciekawych i oryginalnych dodatków:)
Dodano: 2013-08-30 19:05:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×