Trend na jesień wg Maff: kozaki za kolano!

Już czuć trochę w powietrzu jesienią, powoli, powoli przyjdzie nam się pogodzić z opadającymi liściami z drzew i gęstą mgłą o poranku, co nieco się zmieni, również w modzie. Jakie będą główne trendy tej jesieni? Maff podzieliła się z nami swoimi prognozami. Zobaczcie same!

Trend na jesień wg Maff: kozaki za kolano!

Trend na jesień wg Maff: kozaki za kolano!

Jesień to już czas kiedy śmiało możemy odziać kozaki, idealnie będą pasować do spódnic, głównie tych do kolana lub obcisłych rurek. Zwykłe kozaki to dość bezpieczny wariant, no chyba że zdecydujecie się na zabójczą wysokość szpilki.

Pytanie co tej jesieni proponuje nam Maff?

Oczywiście nie zwykłe kozaki ale te za kolano. Na pierwszy rzut oka wyglądają drapieżnie i odważnie. Przylegają do całości skóry wysoko ponad kolanami, są obcisłe i seksowne! Bez wątpienia jest to typ bardzo kobiecy ale i praktyczny... nie będzie Wam zimno w kolanka! Szpila oczywiście może być różna, tak więc w zależności od tego jak bardzo chcecie bujać głową w chmurach, warto jednak mieć tej jesieni w szafie jedną parę takich kozaków, dzięki którym wszystkim opadną szczęki z wrażenia. Polujcie na nie już teraz!


Tekst: Marietta Przybyłek
Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: MaffashionDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 20.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×