Trendy jesień/zima 2015 - Zobaczcie najnowszą kolekcję Clarks

Choć lato jeszcze w pełni, marki już gotowe są na przyjście chłodniejszych dni. Jakie trendy będą górowały w najbliższym sezonie? Zobaczcie.

clarks kozaki.jpg

Trendy jesień/zima 2015 - Zobaczcie najnowszą kolekcję Clarks

Jak zawsze najnowsze kolekcje na jesień i zimę pojawiają się wtedy, kiedy lato jest jeszcze w pełni. Dzięki temu możemy jednak zobaczyć, jakie trendy pokażą się w najnowszym jesiennym sezonie.

W tyle nie pozostaje także brytyjska marka produkująca obuwie. Clarks wypuścił właśnie najnowszą kolekcję na jesień 2015.

Zobacz też: NOWA KOLEKCJA CONVERSE NA JESIEŃ 2015 

Klasyczne i proste fasony, które jednocześnie są oryginalne przypadną do gustu z pewnością nie jednej kobiecie. Każda amatorka obuwia znajdzie coś dla siebie - Clarks postanowił bowiem wypuścić w ramach jesiennej kolekcji nie tylko nieco cięższe i masywniejsze obuwie, które sprawdzi się idealnie podczas jesiennych deszczowych dni, ale także nieco bardziej delikatne i klasyczne. 

 

Nowa kolekcja proponuje także modne już od kilku sezonów mokasyny, którym charakteru dodaje niecodzienna, choć stonowana kolorystyka.

Damska kolekcja prezentuje się bardzo elegancko, co z pewnością zachwyci nie jedną z pań. Klasyka i szyk w połączeniu z jakością to przecież to, czego każda z nas oczekuje od butów. 

Dla tych pań, które nie przepadają za wysokimi obcasami Clarks ma do zaproponowania dość pokaźną kolekcję botków - tych mniej i tych bardziej eleganckich.

Zobaczcie najciekawsze propozycje. 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 12.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar