Trendy w robieniu zdjęć

Moda na aktywne prowadzenie profili na wielu aplikacjach trwa w najlepsze. Co chwilę pojawiają to nowe pomysły, sposoby na „podrasowanie” swojej fotki i przyciągnięcie obserwatorów w celu podniesienia liczby lajków. Sprawdź, jak dobrze znasz panujące trendy!

robienie zdjęć.jpg

1.    Selfie.


Standardowy rodzaj fotografii autoportretowej, która robiona jest zazwyczaj z telefonu trzymanego
w dłoni.

2.    „Fish gape” czyli tzw. dzióbek inny, niż zwykle.


To ewaluacja zdjęć z tradycyjnym dzióbkiem. Na tym rodzaju fotografii należy delikatnie wciągnąć policzki i jednocześnie lekko rozchylić usta, dzięki czemu nasza twarz wydaje się szczuplejsza.

3.    Food porn.


Jedzenie potrafi na nas działać podobnie, jak pornografia. Na portalach królują zdjęcia z restauracji- pojawiają się na nich zmysłowo uchwycone mięso, pięknie udekorowane sałatki czy ciasta.
W dzisiejszych czasach bardzo się liczy to, co jesz. Albo raczej, jak to pokażesz…


4.    Selfie „zaraz po”.


Wiele par uległo modzie robienia sobie zdjęć zaraz po stosunku. Łóżko, potargane włosy, para zmęczonych i spoconych zakochanych. To nieważne- siły na zrobienie zdjęcia i pochwalenie się obecną sytuacją zawsze się znajdą.

5.    Nail porn.


Zasypywanie profilu zdjęciami swoich paznokci przechodzi do porządku dnia codziennego. Niech znajomi wiedzą, w jaki sposób je ozdobiłyśmy, pomalowałyśmy i czy podążamy za obecnymi trendami.

Zobacz także: Jak dobrze wyglądać na zdjęciach? Poznaj triki blogerek!


6.    Kaczy dzióbek.


Bardzo dużo użytkowniczek przeróżnych portali wrzuca zdjęcia, na których wcale nie pozują z ładnym, naturalnym uśmiechem. Zamiast tego zwraca uwagę ponętne spojrzenie i wydęte usta, ściśnięte na wzór kaczego dzióbka.

7.    Zdjęcie w lustrze.


Nie ma chyba osoby, która nigdy nie zrobiła sobie zdjęcia w lustrze. To swego rodzaju klasyk.

Foto: Thinkstock
Zobacz także:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Sobota 12.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar