Trzy polskie piosenkarki, trzy różne style!

Trzy piękne i utalentowane wokalistki. Trzy różne temperamenty, inna wrażliwość muzyczna i zupełnie odmienny styl. Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska i Sylwia Grzeszczak, czyli trzy różne spojrzenia na modę.

Trzy polskie piosenkarki, trzy różne style!

Trzy polskie piosenkarki, trzy różne style!


Każda kobieta posiada inną wrażliwość na otaczającą nas rzeczywistość. Inny gust muzyczny, inne potrzeby, inne spojrzenie na modę.  Doskonale te różnice widoczne są w świecie showbiznesu, u ludzi, którzy pojawiają się na pierwszych stronach gazet.
Postanowiłyśmy dzisiaj przyjrzeć się trzem utalentowanym, polskim piosenkarkom. Każda wyjątkowa, prezentująca zupełnie odmienny styl. Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska i Sylwia Grzeszczak.

Klasyczne, eleganckie i bardzo kobiece stylizacje, zawsze prezentuje Justyna Steczkowska. Oprócz talentu wokalnego, wielkim atutem gwiazdy jest doskonała figura i długie nogi, które piosenkarka pokazuje przy każdej możliwej okazji. W stylizacji, którą dzisiaj prezentujemy, Justyna postawiła na małą czarną z ozdobnym białym kołnierzykiem i kozaki na wysokim obcasie z długą cholewką. Aby strój nie był nudny, gwiazda założyła okrągłe, srebrne okulary i długie skórzane rękawiczki.

Natalia Kukulska nie boi się eksperymentować, ale tak naprawdę trudno określić styl, jaki preferuje. Z pewnością jednak ubrania, które wybiera, nadają każdej stylizacji luźnego i swobodnego charakteru. Strój Natalii na pierwszy rzut oka może nie wydawać się skomplikowany, ale wystarczy przyjrzeć się, by stwierdzić, że nie jest to standardowe połączenie. Bazą stylizacji są jasne jeansy, do których Natalia dobrała jasno niebieską, luźną narzutkę, którą spięła oryginalnym, dużym paskiem w stylu boho. Charakterystycznymi elementami stroju są złote buty i torebka w tym samym kolorze. Natomiast luźny, obszerny płaszcz i modny kapelusz, tylko podkreślają niewymuszony styl piosenkarki.

Stylizacje Sylwii Grzeszczak na ogół nawiązują do rockowego stylu, a strój, który dzisiaj przedstawiamy, tylko to potwierdza. Wokalistka jednak zrezygnowała z ostrej biżuterii, a cały look przełamała sweterkiem z twarzą kotka. Legginsy w nadruk wielkich, białych liter i czerwone martensy, nadają pazura całej stylizacji. Długa, wełniana kamizelka z dużymi cekinami, idealne współgra z resztą stroju.

Te trzy stylizacje pokazują, jak wszystkie jesteśmy różne, ale jednocześnie jak bardzo podobne. Każdą z nas łączy zamiłowanie do pięknych rzeczy, dbałość o szczegóły i dążenie do perfekcji w każdej dziedzinie życia. Zgadzacie się z nami?

Trzy polskie piosenkarki, trzy różne style!
Trzy polskie piosenkarki, trzy różne style!

Trzy polskie piosenkarki, trzy różne style!
Trzy polskie piosenkarki, trzy różne style!

Trzy polskie piosenkarki, trzy różne style!Trzy polskie piosenkarki, trzy różne style!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF
Dodał(a): Monika Kruk , Poniedziałek 28.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×