Ubierz się jak Roma Gąsiorowska

Rodzina Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego powiększy się w najbliższym czasie. Zaskoczone? To już piąty miesiąc a gwiazda prezentuje się kwitnąco! Jak ona to robi?

Ubierz się jak Roma Gąsiorowska

Ubierz się jak Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska w okolicach czerwca zostanie po raz drugi szczęśliwą mamą. W tym czasie jednak nie zamierza próżnować. Na ekrany naszych domowych telewizorów trafi nowa produkcja TVN "Sama słodycz", w której Roma zagra poszukującą wiecznie swojego miejsca Martę - byłą żonę Fryderyka, pisarza zajmującego się literatura miłosną, i mamę 9-letniego Stasia. Do tego aktorka prowadzi wraz z mężem - Michałem Żurawski - studium aktoRstudio, przygotowujące młodych ludzi do zawodu aktora. Rok 2014 to dla aktorki czas pełen nowych wyzwań, zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym, zobaczymy ją m.in w dwóch produkcjach kinowych: "Zabójcza miłość" i "Warsaw by night".

Aktorka warszawskiego Teatru rozmaitości, pomimo tak wielu zajęć, nie zapomina o dobrym wizerunku, wręcz możemy stwierdzić, że znacząco zmienił się ona na przestrzeni ostatnich lat. Pamiętamy ją z czasów dużego sukcesu kinowej adaptacji "Wojny Polsko-Ruskiej", kiedy jej styl był zdecydowanie ostrzejszy, bezkompromisowy i  buńczuczny. Dzisiaj Roma przeżywa rozkwit kobiecości i mimo, że żywimy sentyment do jej dawnego wizerunku, jesteśmy pod wrażeniem, kierującej się prawami natury metamorfozy gwiazdy.

Brzuszka jeszcze nie widać tak bardzo, wynika to jednak z dobrego doboru garderoby. Aktorka zaprezentowała się ostatnio, podczas konferencji TVN, dotyczącej nowego serialu "Sama słodycz" w szalenie kobiecym zestawieniu. Różowa, prześwitująca koszula z czarnymi wstawkami, pokazująca w sposób subtelny dorodną miseczkę aktorki, to dość odważne posunięcie. Kto powiedział jednak, że jak jesteśmy w ciąży to mamy zrezygnować ze swojego seksapilu. Wysoka, ołówkowa spódnica w jasnym kolorze nie pogrubia  i zamiast optycznie zwiększać brzuszek, wydłuża nogi.Wysokość czarnych szpilek powinnyście dobrać, tak aby było Wam wygodnie. Wiadomo, że w ciąży przede wszystkim liczy się komfort a nie hot look. Da radę jednak to połączyć, bez obaw! Ciekawym rozwiązaniem we wczesnym etapie ciąży jest kopertówka zamiast klasycznej torebki na ramię. Po pierwsze, wyeliminujecie w ten sposób zbędne obciążenie krzyża, po drugie, zawsze przy pozowanie do zdjęć, będziecie mogły zakryć brzuszek.

Jeśli jesteście na początku Waszej macierzyńskiej drogi, zdecydowanie powinnyście wziąć przykład z Romy Gąsiorowskiej. Nie wszyscy wiedzą, że aktorka zajmuje się również projektowaniem, ubrania sygnowane nazwą "Stara Bardzo" można kupić m.in. w butiku Love&Trade przy ul. Solec 18/22 w Warszawie.


Koszula - Dorothy Perkins ok. 100 zł

Ubierz się jak Roma Gąsiorowska

Spódnica - H&M 79 zł

Ubierz się jak Roma Gąsiorowska

Kopertówka - Rodebjer, Zalando 919 zł

Ubierz się jak Roma Gąsiorowska

Szpilki - Kazar 449 zł

Ubierz się jak Roma Gąsiorowska

Kolczyki - SIX 27,90 zł

Ubierz się jak Roma Gąsiorowska

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/KAPiFDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 24.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×