5 rzeczy, których stylowa kobieta NIGDY nie zrobi

Znasz kobiety, które noszą elementy garderoby kompletnie do siebie niepasujące i wyglądają nieziemsko? Choć nie zawsze zdradzają, jaki jest sekret ich stylu, można obserwować ich poszczególne posunięcia modowe i unikać grzeszków stylizacyjnych. Zobacz, czego nigdy nie robią stylowe kobiety!

iStock-619265078 (1).jpg

Podążanie za trendami bez powodu

Wydaje się, że co drugi tydzień do mody wkrada się jakaś nowa super trendy rzecz. Stylowe kobiety nigdy nie zobowiązują się do ślepego podążania za trendami. Nie przeglądaj łapczywie serwisów modowych w poszukiwaniu najnowszych trendów, ponieważ nie każdy trend pasuje do każdej kobiety! Nawet jeśli świat opanowała mania crop-topów, to Ty musisz być sędziną, która zdecyduje, czy chcesz go na siebie włożyć. Jeśli jednak czujesz, że warto poddać się tej modzie, zrób to.

Ubieranie się dla innych

Kobiety, które naprawdę kochają modę, zadowalają siebie, nie innych (zwłaszcza nie mężczyzn). Stylowe dziewczęta używają mody, jako formy ekspresji i ubierają się w dany sposób, ponieważ sprawia im to radość. Podążaj za filozofią Marie Kondo. Jeśli jakiś element ubioru sprawia Ci radość, noś go, niezależnie od tego, jak reaguje otoczenie.

Noszenie niedopasowanych ubrań

Stylowe kobiety znają wartość dobrego krawca. Kilka pozornie niewielkich zmian może zrobić ogromną różnicę w końcowym efekcie. Oczywiście jest to dużo droższe niż kupowanie ubrań prosto z wieszaka, jednak na dłuższą metę warto mieć coś, co pasuje jak ulał, niż mnóstwo elementów, które nie mają racji bytu.

Noszenie niekomfortowych ubrań

Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie w danym outficie, być może nie warto się na niego decydować, ponieważ są duże szanse, że Twoja twarz i język ciała od razu to zdradzą. Niezdecydowanie na dany komplet, powinno spowodować jego całkowite pominięcie. Chyba nie chcesz zmarnować swojej energii na zastanawianie się przez cały dzień jak wygląda Twoja pupa lub ramiona?

Złe traktowanie ubrań

Wracasz do domu i zrzucasz z siebie ubranie, nie patrząc gdzie ląduje, aby szybko wskoczyć w piżamę? Jest to krzesło ze stertą ubrań lub, co gorsza, podłoga? Jest to zachowanie, którego żadna szanująca się fashionistka nigdy by się nie dopuściła. Stylowe kobiety za bardzo kochają swoje szafy i mieszczące się w nich ubrania, aby tak po prostu pchnąć je na ziemię. Ich rzeczy zawsze wieszane są na wieszakach z największą starannością i składane z niebywałą dbałością, a wszystko po to, aby uniknąć niepotrzebnych załamań lub uszkodzeń, zwłaszcza jeśli wydało się dodatkowe pieniądze na dopasowanie outfitu u krawca.

Zdjęcie: iStock

ID galerii:578


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 28.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×