Idealny płaszcz na wiosnę!

Czy wiesz jaki płaszcz powinnaś mieć w swojej garderobie? Sprawdź!

ThinkstockPhotos-507999492.jpg

Idealny płaszcz na wiosnę, który każda kobieta mieć powinna to oczywiście beżowy trencz. Znajduje się on w każdej szafie minimalistki, ze względu na swoją uniwersalność. To dzięki niemu szyk i elegancja są gwarantowane. Specjalnie dla Was zrobiłyśmy przegląd i szukamy idealnego na wiosnę!

Zobacz też: #NailCharms - nowy trend w manicure, który podbija instagram 


Trencz króluje każdej wiosny na ulicach wielkich miast. Istnieje niepisana zasada paryskiego szyku, która mówi że jeśli nie masz się w co ubrać wystarczą zwykłe jeasny, baletki i beżowy trencz aby wyglądać szykownie i kobieco zarazem bez większego wysiłku. Muszę przyznać, że po części jest to prawda. 

Sprawdź: Dlaczego powinnaś spać ze związanymi włosami? 


Dobrze skrojony trencz idealnie podkreśla sylwetkę, ramiona i talię. Jest jednocześnie elegancki, ale zarazem niezobowiązujący przy łączeniu go ze sportowym obuwiem typu trampki, czy klasycznymi białymi Reebokami. Jeśli nie czujecie się dobrze w beżowym kolorze, możecie wybrać trencz w kolorze granatowym lub czarnym. Jednak pamiętajcie, że powinien być z  dobrego materiału aby nie przywierały do niego paprochy, kurz czy sierść naszego pupila.

stradivarius.png

Stradivarius, 119,90 zł 

mango.jpg

MANGO, 399,90 zł 

zara.jpg

ZARA, 279 zł 

hmprod.jpeg

H&M, 199 zł 


Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Wtorek 15.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar