Kim jest brafitterka?

Szukasz idealnego stanika? Teraz z pewnością go znajdziesz!

ThinkstockPhotos-478718854.jpg

Jest wiele miejsc w których usłyszysz wiele nieprawdziwych rzeczy na temat odpowiedniego dobierania bielizny. Nie musisz daleko szukać - jednym z nich może być sklep z bielizną bądź sieciówka - sprzedawczyni, która namawia cię na kupienie 3 staników raczej niewiele wie na ich temat, poza tym co sama możesz przeczytać na ulotce bądź metce. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej?

Sprawdź: Kim jest Lady Bra? 


Musisz poszukać brafitterki, czyli Pani, która pomoże ci odpowiednio dobrać rozmiar koronkowych czy bawełnianych kompletów bielizny, a przede wszystkim - pomoże ci dopasować rozmiar twoich piersi do stanika, który powinnaś nosić. Po zmierzeniu twoich wymiarów w każdym miejscu będzie ona lepiej znać twoją miseczkę, niż prawdopodobnie ty ją znałaś przez ostatnie lata.


Czym ta Pani różni się od sprzedawczyni? Otóż brafitterki mają doświadczenie w mierzeniu, a nie sprzedaży. Ich szkolenia raczej obejmują dopasowanie odpowiedniego materiału do miseczki bądź ciała tak, by wyglądało możliwie najbardziej atrakcyjnie. Kupienie bielizny to nie problem - znajdziesz ją teraz nie tylko w luksusowych butikach z bielizną, lecz także w sieciówkach czy w internecie. Bez problemu również zamówisz materiałowe egzemplarze, których nie sposób przymierzyć stacjonarnie.

Sprawdź: Seksowny kucyk na 7 sposobów 


Skąd wtedy możesz wiedzieć, że kupujesz odpowiednią rzecz dla siebie? A to dlatego, że znasz swoje wymiary. Po wizycie u brafitterki będziesz miała dokładny opis rozmiarów, które możesz spokojnie zamawiać i nosić z pewnością siebie. Wyobraź sobie życie z idealnie dopasowaną bielizną, która leży jak ulał… Pozwól sobie na odkrycie samej siebie dzięki brafittingu!


Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 27.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar