Najlepszy pomysł na Sylwestra - zaszalej w wyjątkowy sposób!

Nie masz pomysłu na Sylwestra? Mamy dla Ciebie kilka propozycji, dzięki którym zdążysz przygotować wszystko na czas. Powitaj Nowy Rok w wyjątkowy sposób!

iStock-497317250 (1).jpg

Wieczór sylwestrowy powinien być wyjątkowy i spędzony w gronie najbliższych. Pytanie, jak go spędzić, niektórzy zadają sobie już w połowie roku. Inni czekają do ostatniej chwili, aby spontaniczne wyruszyć w podróż lub zaprosić znajomych na imprezę do białego rana. Jeśli od lat nie spędziłaś Sylwestra w wyjątkowy sposób z powodu braku czasu na organizację lub pomysłu, zapoznaj się z naszym poradnikiem.


CO ROBIĆ W SYLWESTRA?

Coś szalonego

Wszystkie Twoje dotychczasowe imprezy sylwestrowe były nudne? Może w tym roku warto zrobić coś, czego nie zapomnisz do końca życia? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przyłączyła się do grupy morsów, tańczyła ze swoim ukochanym w środku miasta lub zupełnie odwrotnie, na kompletnym pustkowiu. Bieganie po śniegu nago? Czemu nie! Nie bój się zaszaleć! Taka okazja zdarza się tylko raz w roku!

Bal sylwestrowy

Wyjście na bal sylwestrowy z ukochanym może być magiczne i tajemnicze! Już w domu zadbajcie o odpowiednią atmosferę. Do samego końca nie zdradzaj partnerowi jaką kreację włożysz na bal. Zaskocz go pozytywnie i przygotuj maskę karnawałową, która rozbudzi jego zmysły!

Impreza w domu

Wiele osób coraz częściej wybiera domówki w gronie przyjaciół i znajomych. Odpowiednio przystrojone mieszkanie, smakowite przekąski i dobrze skomponowana playlista, mogą sprawić, że będzie to naprawdę niezapomniana noc. Jeśli planujesz urządzić domówkę w mieszkaniu, nie zapomnij o poinformowaniu sąsiadów odpowiednio wcześniej. Być może w tym roku zdecydowali, że spędzą Sylwestra w domu, przed telewizorem.

Wyjazd

Jeśli jakimś cudem po świętach i wykupieniu wszystkich prezentów z całego Internetu, zostało Ci jeszcze trochę gotówki, zorganizujcie ze swoim partnerem spontaniczny wyjazd za granicę. Warto skorzystać z promocyjnych cen biletów lotniczych i uciec na kilka dni do innego kraju. Takiego Sylwestra się nie zapomina!

A Ty? Jak w tym roku spędzasz Sylwestra? 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 29.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×