Wyszczuplające ubrania

Mając na uwadze mankamenty naszej figury, nie zawsze we wszystkim czujemy się komfortowo i atrakcyjnie.

Jeżeli nasz brzuszek nie jest zbyt dopracowany i w ogóle wyglądamy na kilka kilogramów za dużo spróbujmy nosić wyszczuplające ubrania. To dobry pomysł na naszą obecną figurę, a w niedalekiej przyszłości zajmiemy się swoimi zbędnymi kilogramami. Za pomocą takich ubrań, możemy naprawdę zdziałać cuda. Ogólnie wiadomo, że kolor czarny wyszczupla. To prawda, ale nie każdemu pasuje. Unikajmy raczej fasonów i wzorów, które w widoczny sposób nas pogrubiają. Nie nośmy sukienek w geometryczne wielkie wzory jak i takich w poprzeczne pasy – to tragedia, jeśli nie mamy doskonałego ciała! Możemy jednak założyć, że sukienka zwiewna, nie opinająca nas, widocznie nas wyszczupli i doda nam lekkości. Musimy też zapoznać się z naszym kształtem figury i odpowiednio dobierać do niej ubrania. Wówczas możemy wyglądać bardzo atrakcyjnie mimo pewnych niedoskonałości, które sprytnie ukryjemy. Oprócz odzieży możemy też spotkać bieliznę wyszczuplającą, która w cudowny sposób sprawi, ze poczujemy się naprawdę piękne i zgrabne.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
AGA7421
Na brzuszek to najlepsze są brzuszki ewentualnie praca z partnerem :) Czy te ubrania wyszczuplające rzeczywiście działają, nie wiem możliwe. Na pewno kupie i sprawdzę :)
Ja wolę co miesięczne wizyty ujędrające skórę :) http://www.ksztaltosfera.pl/procedury-i-zabiegi/odmadzanie-skory/ujedrnianie-skory.html
Dodano: 2013-08-01 09:32:18 Zgłoś nadużycie