Zimowe buty dla chłopca - które wybrać? Oto nasze zestawienie!

Zbliża się zima i zależy nam na tym, aby stópki naszych dzieci były odpowiednio przygotowane. Najważniejsze, aby buty utrzymywały ciepło, nie przemakały i były komfortowe. Zobacz przegląd, najładniejszych butów zimowych dla chłopców.

iStock_76327585_SMALL (1).jpg

Buty zimowe dla dzieci to przede wszystkim szeroki wybór kolorów, wzorów i detali, jednak najważniejsze dla mam jest to, aby sprawdziły się w każdej sytuacji i nie zawiodły nawet podczas największego mrozu. Zapewnij swojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo zimą, nie zabierając mu aktywnego trybu życia.  Oto nasze zestawienie najlepszych butów zimowych dla chłopca.

ŚNIEGOWCE

Świetnie sprawdzają się w zimowych warunkach pogodowych. Specjalne zabezpieczenia wprowadzane w większość modeli, które funkcjonują na rynku, powoduje, że żaden nieproszony kamyczek lub śnieg nie dostaną się do środka dziecięcego bucika. Wszystko po to, aby chłopcy mogli szaleć na śniegu i nie być ograniczeni przez przemakające buty. Śniegowce idealnie radzą sobie również z niskimi temperaturami, co po woduje, że stopy dziecka są zabezpieczone przed zimnem. Kolejnym wymogiem, który spełniają takie buty to przyczepność. Urwisy poza odpowiednim przygotowaniem do niskich temperatur powinny być także bezpieczne.

1.jpg

BUTY TREKKINGOWE

To doskonały wybór, przede wszystkim ze względu na komfort, który dajemy dziecku. Takie buty, ze względu na swoją wagę, nie obciążają stopy dziecka, ale także fantastycznie z nią współpracują. Ich ogromną zaletą jest także to, że nie przepuszczają wiatru deszczu i śniegu. Są przystosowane do chodzenia po górach zatem niestraszne im wyboiste podłoża. Pamiętajmy także, że stopy dziecka rozwijają się dynamicznie. Z tego powodu należy wybrać obuwie, które będzie dla niego jak najbardziej komfortowe.

2.jpg

BOTKI

Buty dziecięce nie muszą być wyłącznie praktyczne. Mogą być również piękne i idealnie dostosowane do potrzeb estetycznych dzieci, a funkcjonalność i estetykę właśnie, łączą ze  sobą botki chłopięce. Projektanci idąc za potrzebami rodziców, sprawiają, że nie trzeba wybierać pomiędzy wyglądem butów a zdrowiem dziecka. Botki chłopięce sprawdzą się idealnie zarówno podczas biegania po szkole, jak i w drodze, która może okazać się drogą przez białą zimową krainę.

3.jpg

Zdjęcia: iStock, zalando.com 


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Poniedziałek 31.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Przede wszystkim solidne wykonanie! Muszą być bezpieczne dla rozwijającej się stopy, ja zawsze w sieci zamawiam bo mam już sprawdzony sklep e-butydladzieci i raz że mam pewność co do bezpieczeństwa a dwa że mały bardzo lubi zawsze buty od nich i dumnie co rano zakłada do przedszkola ;)
Dodano: 2016-11-29 22:46:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×