Ubrania, na które powinnaś wydać więcej

I takie, na których zdecydowanie powinnaś przyoszczędzić.

ThinkstockPhotos-495040138.jpg

Przyznajemy się otwarcie - uwielbiamy robić zakupy. Każde dodatkowe pieniądze to dobry pretekst, by trochę poprawić sobie humor... a potem zastanawiać się całą noc gdzie podziały się nasze pieniądze.


Wiadomo.

Zobacz też: Razem na zakupy 


Ale nie warto się załamywać. Grzeszna przyjemność jaką są zakupy, wcale nie musi być rozrzutna - wystarczy, że podejdziemy do tego z głową. Oto lista rzeczy, na które zawsze możesz wydać kilka złotych więcej oraz te, na których zawsze możesz nieco przyciąć koszta.


JEANS

O ile są dobrze uszyte i idealnie podkreślają Twoje boskie nogi i pupę - bierz spokojnie. Chyba, że na dnie szafy czeka 15 takich par. Wtedy zdecydowanie sobie odpuść.


JEANSOWA KURTKA

To fajny dodatek w Twojej szafie, jednak nie oszukujmy się - nie będzie to inwestycja na lata. Jeśli trend zniknie za kilka miesięcy, Tobie pozostanie problem w szafie i pusty portfel. W sieciówkach jest mnóstwo ciekawych i tanich propozycji, które niczym się nie różnią od tych droższych. 


ELEGANCKA MARYNARKA

Najgorsze, co możesz sobie zrobić na profesjonalnym spotkaniu biznesowym, to walczyć z guzikami czy źle ułożoną marynarką na ramionach. Jeśli na co dzień ciągle chodzisz elegancko ubrana, porządny komplet będzie Ci niezbędny.

Zobacz też: 10 zasad królowej e-zakupów 


BIAŁA BLUZKA

Na niej możesz oszczędzić - bluzki i koszule z czasem zawsze i tak przechodzą plamami w okolicach ramion czy rękawów.


BIELIZNA

Idealnie dobrana bielizna będzie Ci służyć latami! Warto więc wydać na nią nieco więcej, jeśli masz zupełną pewność co do jakości.


T-SHIRT

Ile czasu chodzisz w jednym t-shirtce? Nie jest to zapewne dłużej niż kilka sezonów. Często noszone i tak się spierają, więc po co marnować pieniądze?


SZPILKI

Zdecydowanie możesz na nie wydać więcej, nawet jeśli nosisz je od wielkiego dzwonu. Dlaczego? Twoja stopa zasługuje na odpowiednie traktowanie, skórę i inne wygody, byś mogła dobrze się prezentować!

Polecamy: Faceci podczas zakupów ze swoimi dziewczynami (Żal nam ich!) 


BALETKI

Ta sama sytuacja co przy t-shirtach. Baletki to tak naprawdę jeden, może dwa sezony. Nie warto wydawać więcej niż 100 zł, bo to zwyczajnie się nie opłaca.


Źródło: Purewow

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 30.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
nawet najlepiej dobrana bielizna nie posłuży "latami". nie wciskajcie ludziom kitu. zaleca się zmianę biustonosza, w sensie ponownego dopasowania, co pół roku, a Wy o latach piszecie? biała bielizna szarzeje, choćbyśmy ja prali najdelikatniej jak można, wiec jak ma służyć latami? ta Wasze rady to o kant d..y rozbić.
Dodano: 2016-06-30 19:15:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×