Uniwersalna biżuteria do każdej stylizacji? To możliwe!

Czy chciałabyś mieć biżuterię, która pasuje do wszystkich stylizacji? Sprawdź czym się kierować przy jej wyborze!

ThinkstockPhotos-186582652.jpg

Dla niektórych kobiet biżuteria jest jak perfumy - nie można bez nich wyjść z domu. Dzięki błyskotkom możemy wyglądać elegancko i kobieco bo przecież powstała specjalnie dla nas! Nie od dawna wiadomo, że przyjacielem kobiety są diamenty, prawda? Na nie jeszcze przyjdzie pora. Teraz dowiedźcie się, czym kierować się przy wyborze biżuterii!

Aby wybrać odpowiednią biżuterię, po pierwsze musimy zastanowić się i zadać sobie pytania: czy wolimy tę w kolorze srebrnym, czy może złotym? Czy pomimo naszych upodobań będzie pasowała do codziennych stylizacji? Czy będzie wyglądała zarówno dobrze na wielkich wyjściach jak i na co dzień? Zapewne każda z nas wie, czy lepiej czuje się w złocie, czy w srebrze. Jeśli jednak macie dylemat, warto spojrzeć na swoje ulubione ubrania i wtedy stwierdzić, co bardziej by do nich pasowało: srebro czy złoto.

Sprawdź: Jakim jesteś typem urody? Sprawdź, jak przeprowadzić analizę kolorystyczną

Osobiście uważam, że każda z nas powinna mieć 2 różne komplety, dlatego jeśli już zdecydowałyście się na srebrną biżuterię na co dzień, złotą i elegantszą wybierzcie na większe wyjścia. Biżuteria na co dzień nie powinna być zbyt zobowiązująca dlatego śmiało możecie wybierać i łączyć bransoletki z kulek, sznurków, pasków czy łańcuszków z wiszącymi lub przylegającymi elementami jednak pamiętajcie aby pozostać wierne jednemu odcieniowi szlachetnemu metalu. Nie mieszajcie złotych elementów ze srebrnymi, gdyż niekiedy może to wyglądać śmiesznie.

Zobacz też: Pierścionek z jednego brylantu! 

Gwarantuję Wam, że sam moment zmiany biżuterii stanie się piękną chwilą, a Wy będziecie czuły się wyjątkowo!

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Wtorek 08.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×