Uniwersalny rozmiar pasuje na każdego? Grupa kobiet postanowiła to sprawdzić

Często w sklepach możemy spotkać się z tak zwanym "one size", czyli rozmiarem, który w teorii ma pasować na każdy typ sylwetki i rozmiar. Jak to wygląda w praktyce? Zobaczcie.

ubrania one size.jpg

Uniwersalny rozmiar pasuje na każdego? Grupa kobiet postanowiła to sprawdzić

 

Każda z nas ma inną figurę. I dobrze, bo dzięki temu wszystkie jesteśmy wyjątkowe. To jednak sprawia, że to samo ubranie może całkowicie inaczej wyglądać na każdej kobiecie. 

To jednak w żadnej mierze nie jest przeszkodą dla producentów ubrań. Co więcej, mimo tego, że każda z nas jest inna, potrafili oni stworzyć coś, co nazywa się rozmiarem uniwersalnym.

Zobacz też: JAK ŁADNIE ZŁOŻYĆ KOSZULĘ W... 2 SEKUNDY? ZOBACZCIE! 

Oczywiście to normalne, że na każdej kobiecie ubrania układają się inaczej. Niektóre z nas mają czasem duży problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru. Co w takim razie z ciekawym tym "wynalazkiem" jakim jest rozmiar uniwersalny? 

 

Kupując rzeczy w sklepach, zwłaszcza tych internetowych, można się często spotkać z określeniem "one size". Producenci twierdzą bowiem, że ich ubrania są w rozmiarze uniwersalnym i będą pasować na każdą sylwetkę. Czy jednak jest to prawda?

Grupa kobiet o bardzo różnych kobiecych kształtach i rozmiarach postanowiła przetestować, czy "one size" faktycznie jest dostępny dla każdej z nas i czy spełnia swoją wyznaczoną rolę, czyli, jest uniwersalny. Jak można się spodziewać nie wszystkie ubrania tworzone w jednym rozmiarze to dobry wybór, choć oczywiście "one size" dla niektórych to z pewnością dobra i "pasująca" opcja. Warto jednak uważać, zanim zaufamy do końca uniwersalnemu rozmiarowi bluzy, czy letniej sukienki.

A oto test, który przeprowadziły kobiety. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 16.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×