Urodzinowa impreza Harper's Bazaar - relacja!

Rok istnienia na polskim rynku magazynu Harper's Bazaar minął! A więc jest i okazja do świętowania!

Urodzinowa impreza Harper's Bazaar - relacja!

Urodzinowa impreza Harper's Bazaar - relacja!

Na imprezie Harper's Bazaar było zjawiskowo, elitarnie i odrobinę hucznie. Nie zabrakło złotych balonów z helem, konfetti w tym samym kolorze i doborowego towarzystwa. Przyjęcie odbyło się w warszawskim Ufficio Primo, tak więc przybyli goście zostali przyjęci na najwyższym poziomie. Nie zabrakło oczywiście Marcina Tyszki, Magdaleny Frąckowiak, Zuzy Bijoch, Dawida Wolińskiego, Roberta Kupisz, Katarzyny Herman czy Moniki Olejnik.

Jak przystało na imprezę największego, wydawanego w Polsce, magazynu modowego, przybyłe towarzystwo wystroiło się w najbardziej wyszukane i ekstrawaganckie stroje, jakie widziano tej nocy w mieście nad Wisłą.

Patronem pokazu mody był Dom Handlowy VITKAC, w którym mieszczą się butiki światowych marek luksusowych. Goście wznieśli urodzinowy toast szampanem Moët & Chandon, a wyśmienity catering zapewniła restauracja Flaming & Co. Pozostałymi partnerami wydarzenia byli: Cisowianka Perlage, Hennessy, Belvedere Vodka, Hotel Narvil Conference & Spa, wino Croatica, Kevin Murphy oraz marka kosmetyczna Dior.

Jesteście ciekawi jak przebiegła pierwsza urodzinowa impreza Harper's Bazaar? Zapraszamy do oglądania relacji!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/KAPiFDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 08.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×