Uśmiech vs. Nagroda Grammy

Margaret wyruszyła już w wielką podróż, chcąc niczym Kolumb czy Magellan odkrywać i podbijać nowe lądy. Pytanie, gdzie zaczęła się jej historia, skąd wypłynęła i gdzie chciałaby dopłynąć - jaki azymut wytyczają jej wartości?

Uśmiech vs. Nagroda Grammy

Uśmiech vs. Nagroda GrammyRocznik 1991

Wychowałam się w małej miejscowości koło Szczecina, która nazywa się Ińsko, obecnie mieszkam w Warszawie, choć ostatnio trudno stwierdzić, że gdziekolwiek mieszkam, cały czas podróżuje, a w swoim mieszkaniu przekładam tylko walizki.

Rodzina

Moja rodzina jest chyba bardziej sportową rodziną. Mój tata biega maratony, a brat był Mistrzem Świata w Psich Zaprzęgach.. dlatego też po dziś dzień jestem straszną psiarą.

Saksofon

Ukończyłam szkołę muzyczna na saksofonie, rozpoczęłam anglistykę, ale po półtorej roku ją rzuciłam. Obecnie studiuje projektowanie ubioru na MSKPU.

Ważne momenty w życiu

Z perspektywy czasu uważam że moje rzucenie anglistyki było bardzo dobrym krokiem, mocno skupiłam się na muzyce. Cenię sobie moją dawną współprace z Pawłem Lucewiczem, który to nauczył mnie dużej pokory i jakieś takiej mądrości muzycznej. Jeżeli chodzi o momenty, myślę że każdy moment, który mnie czegoś nauczył był istotny, ale jest ich za dużo by wymieniać.

Uśmiech vs. Nagroda Grammy

Uśmiech vs. Nagroda Grammy


Czy niesie Cię w świat?

Czuję się Europejką, i już planuję małą przeprowadzkę.

Najważniejsze w życiu

Mój rozwój muzyczny, moja rodzina i przyjaciele.

Źródło inspiracji


Normalni ludzie, którzy się nie poddają... nieważne, czy to chodzi o posprzątanie domu, czy zwalczenie choroby. Inspirują mnie ludzie którzy walczą. Czy to z lenistwem, czy z chorobą... każdy ma swojego rodzaju problemy, nie lubię ich porównywać. Lubie natomiast patrzeć jak ludzie je pokonują, to bardzo inspirujące.

Szczęśliwe chwile

Najszczęśliwsze momenty w życiu, to te kiedy wychodzisz na scenę i widzisz dziewczynę, która kiedy Cię widzi wpada w pewnego rodzaju zachwyt i jest po prostu szczęśliwa. Sprawianie, że ludzie się uśmiechają nie pobije żadne GRAMMY, ani inne nagrody.

Rozmawiała: Marietta Przybyłek
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: by Margaret

Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 22.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×