Warsaw Fashion Street

Jeśli nie miałyście przyjemności uczestniczyć w Warsaw Fashion Street, to macie czego żałować! 22 i 23-ego czerwca na warszawskich ulicach odbyło się jedno z największych wydarzeń modowych w naszym kraju.

Warsaw Fashion Street
Warsaw Fashion Street


Warsaw Fashion Street
to od kilku lat jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Polsce, skupiające nie tylko pasjonatów mody, ale także ich twórców. W jednym miejscu w Warszawie (a dokładnie na ulicach Krakowskiego Przedmieścia) spotykają się aktorki, modelki, blogerki i wszelkiego rodzaju fashionistki pragnące nie tylko poszerzyć swoją wiedzę na temat aktualnych trendów, ale również dobrze się bawić!

Jeżeli zabrakło Was na tegorocznej edycji, to dużo straciłyście! Miałyśmy bowiem okazję zobaczenia nowych kolekcji takich marek jak chociażby Mohito czy Fashion Tv. Ten ostatni pokaz był głośno komentowany z powodu występujących w nim modelek, Zuzanny Kołodzieczyk i Renaty Kurczab. Obie panie uczestniczyły w ostaniej edycji programu Top Model- Zostań Modelką. Oprócz tego na wybiegu mogłyśmy zobaczyć gwiazdy takie jak Maja Hirsch, Katarzyna Glinka czy Grażyna Wolszczak. Zresztą, zobaczcie same jak się prezentowały!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF
Dodał(a): Wiktoria Malicka , Poniedziałek 24.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×