Weź udział w warsztatach modowych!

Jak social media zmieniło i wciąż zmienia, rozwija branżę modową? Dowiecie się tego na specjalnych warsztatach organizowanych przez Socjomania.pl w Łodzi.

Weź udział w warsztatach modowych!

 Weź udział w warsztatach modowych!

Media społecznościowe dały możliwość marce i klientowi wejście w dialog - interakcję. Teraz to już nie tylko wiadomość o produkcie/ projektancie opublikowana w mediach, ale też możliwość dialogu - oceny, sugestii co do upodobań konsumentów, ich stylu, powodów decyzji zakupowej. W ciągu 5 lat zasięg wśród internautów zainteresowanych branżą modową wzrósł z 7% do 35% (Megapanel/Gemius). Znaczy to, że na witryny na temat mody i urody zagląda obecnie co trzeci internauta.


Ponad 4% wszystkich treści publikowanych na platformach social media dotyczy branży modowej. Klienci stają się prawdziwymi klientami - dzięki social media sami mówią co lubią a czego nie lubią, co im się podoba, co chcą nosić, a czego nie i przygotowują grunt pod to jak marka powinna podchodzić nie tylko do codziennej komunikacji ale też budowania portfolio produktów. Social media kreuje trendy i pozwala im się rozprzestrzeniać szybciej i efektywniej niż tylko za pomocą mediów tradycyjnych. A trend i moda to prawie tożsame określenia.

Branża modowa to nsocjomaniaajszybciej rozwijająca się branża na rynku, notująca największe dochody (wg raportu Deloitte 2011- dynamika na poziomie 15%). Wyzwaniem dla niej jest więc wykorzystanie możliwości dialogu z klientem, włączenie go do "bazy konsumentów" oraz stała komunikacja. Patronami warsztatów jest magazyn K MAG i portal MilionKobiet.pl. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania czołowych blogerek branży modowej w Polsce (m.in. Juliett Kuczyńska aka Maffashion, Kasia Gorol aka JestemKasia) W łódzkiej edycji ponadto wystąpi Jessica Mercedes i Katie Frank. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wziąć udział w mini-debacie blogerek. Szkolenie prowadzi Katarzyna Orzechowska, Ceo Socjomania.pl, związana z branżą social media od ponad 4 lat, specjalizująca się w temacie mody w mediach społecznościowych.

Kliknij i zapisz się na specjalne szkolenie organizowane przez Socjomania.pl

socjomania-logo-rgb.jpg

Termin warsztatów: 19 i 20 września - Łódź

Foto: ThinkstockDodał(a): Wiktoria Jakubowska , Wtorek 04.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
cXICoK , zxhxzssjpurd, [link=http://adzluavruhry.com/]adzluavruhry[/link], http://rstlwvjoymzz.com/
Dodano: 2012-10-11 03:10:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
tZO6pL evmmczjjiskv
Dodano: 2012-10-10 13:33:52 Zgłoś nadużycie
Anonim
There is a critical shortage of informative artclies like this.
Dodano: 2012-10-09 21:07:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×