10 najbardziej nietypowych modelek i modeli świata. Cz.2

Druga część katalogu niesamowitych i wyjątkowych twarzy świata modelingu!

cz.2.jpg

Pierwszą część artykułu znajdziesz TUTAJ.

Andreja Pejic 

Jeśli zdradzimy Ci, że ta kobieta urodziła się jako mężczyzna, uwierzysz? To prawda. Jako mały Andrej i uchodźca polityczny wyprowadziła się wraz ze swoimi rodzicami z Bośni, aby na stałe zamieszkać w Australii.  Jako 17-latek została dostrzeżona jako model i wyprowadziła się do Londynu. W swojej karierze chodziła po wybiegach zarówno jako mężczyzna, jak i kobieta. W 2014 roku przeszła operację zmiany płci. Jest pierwszą transgeniczną modelką, która wzięła udział w kampanii kosmetycznej sygnowanej przez amerykańskiego Vogue'a. 

Tess Holliday

Ta kobieta zgromadziła miliony fanów na całym świecie, dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu do ciała. Niestety poza wielbicielami ma też ogromną rzeszę hejterów, którzy negują jej rozmiar. W 2015 roku stała się największą plus-sizową modelką mainstreamowej agencji Milk Model Management. 

Erica Ervin

W 2011 roku została wpisana do światowej księgi rekordów Guinessa jako najwyższa profesjonalna modelka świata. Ma ponad dwa metry wzrostu! W 2004 roku przeszła operację zmiany płci. Przez bardzo długi czas utrzymywała to w sekrecie, ponieważ bała się, że świat nie zaakceptuje tego, że była mężczyzną. Oprócz tego, że profesjonalnie zajmuje się modelingiem jest także aktorką. 

erica ervin.jpg

Rick Genest

Znany także jako Zombie Boy. Kanadyjski model podbił media ze względu na jego ciało, które w całości pokryte jest wyjątkowym tatuażem. Jego kariera poszybowała w górę, kiedy stylistka Lady Gagi dostrzegła jego profil na Facebooku. Został zaproszony do wzięcia udziału w teledysku do piosenki „Born This Way”. Od tego czasu wziął udział w wielu pokazach mody wybitnych projektantów. 

Molly Bair

Jej smukła figura wywołała gorącą debatę w świecie mody, dotyczącą dziewczyn, dotkniętych anoreksją. Modelka ma 185 cm wzrostu i jako nastolatka była prześladowana za swoją nietypową urodę. Rówieśnicy nazywali ją "obcym" z powodu wyglądu jej twarzy. Została dostrzeżona na nowojorskim pchlim targu i od tego czasu bierze udział w pokazach mody organizowanych przez najpopularniejszych projektantów na świecie. 

Zdjęcia: Instagram, Youtube


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 28.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×