10 najbardziej nietypowych modelek i modeli świata. Cz.1

Zobacz, jak wyglądają kariery tych niesamowitych ludzi, którzy nie poddali się pomimo wielu przeszkód, jakie zafundowało im życie.

cz.1.jpg

Winnie Harlow

Kanadyjska modelka Winnie Harlow od dziecka była prześladowana przez bielactwo, na które choruje. Choroba ta powoduje, że niektóre obszary na skórze pozostają niezabarwione pigmentem. Kiedy kończyła szkołę, została zauważona na Instagramie przez modelkę Tyrę Banks. Winnie wzięła udział w American Next Top Model i została twarzą marki Desigual. W końcu zaczęła pojawiać się na okładkach najpopularniejszych magazynów modowych i wzięła udział w kampanii reklamowej marki Diesel. Jej konto na Instagramie obserwuje 1,5 miliona ludzi z całego świata!

Melanie Gaydos

Modelka cierpi na wyjątkową chorobę. To hipohydrotyczna dysplazja ektodermalna. Powoduje nieprawidłowe wykształcenie kości, włosów czy paznokci. Kobieta jest w połowie ślepa i cierpi na łysienie plackowate. Te wszystkie przerażające dolegliwości jej nie powstrzymały. Zamieniła je w swoje zalety. Swoją niesamowitą karierę modelki rozpoczęła jeszcze jako studentka. Pewien fotograf szukał nietypowych modeli, którzy mogliby wziąć udział w jego modowej sesji zdjęciowej. Melanie przyznaje, że praca modelki sprawiła, że jest bardziej pewna siebie, silniejsza i szczęśliwsza. 

Madeline Stuart

Ta dziewczyna swoją karierę zaczęła od przejścia po wybiegu nowojorskiego Fashion Week w 2015 roku. Australijska nastolatka to pierwsza na świecie modelka z zespołem Downa. Jak pisze na swojej stronie internetowej, chciałaby, aby społeczeństwo postrzegło ludzi z tego typu zaburzeniami jako pełnowartościowych obywateli świata. 

Shaun Ross

Ten człowiek otworzył pewien rozdział historii świata mody, gdy stał się pierwszym modelem albinosem. W 2008 roku, jako nastolatek zrobił ogromne wrażenie na nowojorskim Fashion Week. Odkryto go na Youtubie w filmiku, w którym prezentował swoje umiejętności taneczne. Do tej pory wziął udział w niesamowitej ilości pokazów mody oraz sesji zdjęciowych dla najbardziej prestiżowych magazynów na świecie. 

Casey Legler

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że w tym modelu nie ma nic wyjątkowego i niesamowitego. Wszystkie zdjęcia wydają się przedstawiać przystojnego mężczyznę. Do momentu, w którym nie odkryjesz, że ten przystojniak to kobieta! Casey wielokrotnie opowiadała o odpowiedzialności, jaką czuje za dzieci, które są w jakiś sposób inne. Wielokrotnie powtarzała, że nie należy skupiać się na własnym wyglądzie, ale na tym, kim jest się w duszy.

 Drugą część artykułu znajdziesz TUTAJ.

Zdjęcia: Instagram, Youtube

ID galerii:564


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 28.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×