Bella Hadid na imprezie Diora pokazała... sutki. Przesadziła?

Modelka pojawiła się publicznie w dość kontrowersyjnej kreacji. Co o niej sądzisz? Czy to już przesada?

bella hadid5.jpg

Bycie jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie nie dzieje się samo. Poza chodzeniem w pokazach mody najwybitniejszych projektantów, należy dbać o rozgłos i zadawać się z odpowiednimi ludźmi.

Wszystkie amerykańskie tabloidy od jakiegoś czasu przyglądają się uważnie Belli Hadid. Wszystko za sprawą jej głośnego rozstania z wokalistą The Weekend i jego romansu z Seleną Gomez (byłą przyjaciółką Belli).  Ostatnio, modelka, która jest na ustach wszystkich, postanowiła wziąć udział w balu maskowym Christiana Diora w Paryżu. Jej seksapil rozgrzał tabloidy na całym świecie, bo... włożyła na siebie całkowicie przeźroczystą sukienkę, a spod transparentnej sukienki przedzierały się skromne, zabudowane majtki z napisem Dior


bella hadidhhhh.jpg

Bella pojechała do Paryża na specjalne zaproszenie projektanta, aby rozświetlić swoim blaskiem wybiegi. Był to również świetny moment na imprezy z przyjaciółmi - tego wieczora można było spotkać ją w towarzystwie A$AP Rocky’ego, Kendall Jenner i modelki Evy Herzigovej.

bella hadid4.jpg


Na zdjęciach nie widać, aby jej towarzysze wieczoru okazywali szczególne skrępowanie tym, że modelka jest półnaga. Być może wybór sukienki nie zrobił na nikim wrażenia, ponieważ Bella jest młodszą siostrą Gigi, która jest znana z noszenia dość śmiałych i ryzykownych kreacji. Pamiętasz sukienkę Gigi, którą włożyła na siebie na festiwalu w Cannes? Możesz zobaczyć ją poniżej. 

hgigicann.jpg


Zastanawiający jest fakt, dlaczego kobiety decydują się robić takie występy. Być może w nieczułym świecie celebrytów, jest to sposób na pokazanie swoich emocji. W tym przypadku Bella najprawdopodobniej chciała udowodnić coś Selenie Gomez. Z drugiej strony, być może jest to świadectwo zanikania wstydu młodych kobiet, który przez wieki ściśle związany był z nagością. Kendall Jenner w jednym z wywiadów przyznała niegdyś, że nie widzi nic złego w uwalnianiu piersi ze stanika. W tym samym wywiadzie dodała, że jest to seksowne i wygodne, a ona lubi swoje piersi!  

Co o tym sądzisz? Czekamy na komentarze! 

Zdjęcia: Youtube




Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 25.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×