Dawniej jadła 500 kalorii dziennie. Teraz dzieli się zdjęciami po przemianie!

Liza Golden-Bhojwani jest szczęśliwsza, ponieważ przestała walczyć ze swoim ciałem.

lza.jpg

Presja perfekcyjnego ciała i dążenie do nieistniejącego ideału przerasta wiele kobiet. W przemyśle modowym to ciała modelek te ideały kreują. Jedna z nich postanowiła przełamać schemat i na swoim Instagramie dzieli się inspirującymi zestawieniami fotografii własnego ciała. Jej ciało zmieniło się diametralnie, kiedy przestała walczyć o idealne kształty. Jak twierdzi, teraz jest szczęśliwsza.

Liza na Instagramie publikuje zdjęcia ze szczytu swojej kariery i te, które wykonała po diametralnej zmianie stylu życia. Narrację uzupełniają jej wspomnienia o 17-letniej dziewczynie, która wkracza do świata mody i dostaje potężny zastrzyk adrenaliny. Bardzo dużo ćwiczy i bardzo mało je. Do czasu, kiedy podczas robienia jednego z bardzo niskokalorycznych posiłków, traci przytomność. Wtedy wszystko zaczyna się zmieniać. Liza decyduje, że kończy z katorżniczymi treningami i narzuconą dietą. 

Pomimo tego, że jeszcze przez kilka tygodni jej waga pozostaje, jak wcześniej, do czasu Paryskiego Tygodnia Mody biodra zaokrąglają się, a z otoczenia zaczynają napływać negatywne komentarze. Ludzie twierdzą, że wygląda fatalnie.

Nadszedł Paryski Tydzień Mody, a ja czułam, że nie mogę oprzeć się tym czekoladowym rogalikom. Dziewczyna coraz mniej angażuje się w przemysł modowy i porzuca dążenie do nieosiągalnej idealnej figury. Dwa lata później spożywałam już około 1200 kalorii, ale znowu bardzo ciężko ćwiczyłam i pomimo tego, że moja figura wyglądała perfekcyjnie, nadal nie byłam wystarczająco dobra dla takich marek jak Victoria's Secret.

Kobieta w końcu decyduje, że wyjedzie do Indii, gdzie poznaje swojego przyszłego męża. Wkrótce postanawia również zrezygnować z kariery modelki, o którą tak mocno walczyła. Pewnego dnia pomyślałam, że powinnam iść z ciałem w jednym kierunku. Zaczęłam słuchać siebie. Od tej pory czuję się spełniona, jak nigdy, dlatego właśnie dzielę się swoją historią.

Ta niesamowita kobieta jest inspiracją dla wielu osób na całym świecie. Warto włożyć cały wysiłek w swoją naturę, zamiast w trwały i niechciany wysiłek fizyczny oraz jedzenie, którego nie chce się jeść. 

Zdjęcia: Instagram

Źródło: womensday


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 22.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
lisadowd
Moim zdaniem najważniejsze jest zdrowie, jeść ale zdrowo, ćwiczyć, żyć optymistycznie, cieszyć się każdym momentem i jeszcze jedno unikać lekarstw natomiast próbować naturalnych sposobów na zdrowie. https://ziola-na.net/energie/
Dodano: 2017-04-22 16:08:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×