WOW! Ta dziewczyna ma skórę jak HEBAN! Właśnie została modelką

Nastolatka, która była zastraszana ze względu na swoją bardzo ciemną skórę, właśnie staje się modelką! Ludzie na całym świecie ją pokochali!

pppp (1).jpg

Khoudia Diop to 19-letnia senegalska modelka, zastraszana z powodu swojej ciemnej skóry. Teraz dzięki pięknemu odcieniowi karnacji i wyjątkowo silnemu charakterowi ta samozwańcza Królowa Melaniny bierze internet szturmem! W wywiadzie, którego udzieliła portalowi Dailymail opowiada, że od dziecka była wyśmiewana i wytykana palcami. „Dorastając, każdego dnia konfrontowałam się z nastolatkami. To właśnie wtedy uczyłam się kochać siebie. Z dnia na dzień przestawałam zwracać uwagę na nieprzychylne opinie dotyczące mojej skóry”. Przez rasistów wielokrotnie nazywana była córką nocy.  


Jej piękne zdjęcia każdego dnia zdobywają kolejnych zwolenników w sieci. Jej konto na Instagramie do tej pory  zgromadziło 257 tysięcy obserwujących! Dziewczyna stała się również inspiracją dla ludzi, którzy czują się niepewnie we własnej skórze. Na swoich profilach społecznościowych motywuje ich, pisząc: „jeśli masz szczęście, aby być w jakiś sposób inny, nie staraj się tego zmieniać”.


Poza setkami tysięcy ludzi na całym globie pokochał ją również świat mody! Na co dzień mieszka w Nowym Jorku i mimo tego, że wciąż styka się z negatywnymi komentarzami, na przekór wszystkim nazywa siebie Królową Melaniny. Tym sposobem chce zachęcać ludzi do nabierania pewności siebie. „Z powodu mojej ciemnej skóry, chcę być inspiracją dla dziewcząt i przekonać je, że jesteśmy boginiami nie tylko na zewnątrz, ale przede wszystkim wewnątrz. To jak wyglądasz, nie ma znaczenia, dopóki czujesz się piękna w środku”.


Khoudia zainspirowała ludzi na całym świecie olśniewająco pięknym wyglądem, ale także niesamowitą i uderzającą wewnętrzną siłą. Dzięki niej projektanci największych domów modowych, podjęli dyskusję dotyczącą różnorodności na wybiegach. Świat mody nie miał wyboru, musiał się zatrzymać i obrócić głowę za tą czarującą pięknością! Niesamowita karnacja dziewczyny została wykorzystana w kampanii The Colored Girl. Na zdjęciu Khoudia pozuje z kobietami o różnych odcieniach skóry.

W czasach, kiedy wybielanie skóry przez miliony kobiet o ciemnej karnacji stało się powszechne na całym świecie, gdy ciśnienie dopasowania się do stereotypu standardów piękna zaczęło przerastać współczesne kobiety, Khoudia ze swoją pewnością siebie, pozytywnym nastawieniem i skórą ciemną niczym heban stała się prawdziwym powiewem świeżości. 


Zdjęcia: Youtube, Instagram


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 26.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×