Wojtkiewicz najlepszą projektantką

Projektantka mody Agata Wojtkiewicz zwyciężyła w konkursie Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award 2011, organizowanym przez British Council i Ambasadę Brytyjską. Program skierowany był do młodych przedsiębiorców z całego świata, działających w obszarze designu i mody.

Wojtkiewicz najlepszą projektantką

Celem konkursu Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award 2011 było wyłonienie młodych, obiecujących przedsiębiorców z branży designu i mody z całego świata oraz uhonorowanie ich osiągnięć w promowaniu rynków lokalnych w tych obszarach. Agata Wojtkiewicz zwyciężyła w polskiej edycji konkursu i we wrześniu weźmie udział w wyjeździe studyjnym do Wielkiej Brytanii wraz z pozostałymi laureatami z innych krajów.
- Zwycięstwo w konkursie to dla mnie duże wyróżnienie i docenienie mojej dotychczasowej pracy. Jestem przekonana że ten wyjazd stworzy nowe możliwości rozwoju mojej kariery, jak również zaowocuje zupełnie nowymi, międzynarodowymi projektami – powiedziała Agata Wojtkiewicz.

Nagrodą w konkursie jest tygodniowa podróż do Wielkiej Brytanii we wrześniu tego roku i szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych w branży modowej. Program wizyty obejmuje panele dyskusyjne z finalistami konkursu z różnych krajów, spotkania z brytyjskimi przedsiębiorcami z branży fashion, a także obecność podczas London Fashion Week, w ramach którego laureaci konkursu będą mieli dostęp do licznego grona projektantów, pokazów, prezentacji i festiwalowych imprez.

Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Karolina Czaja , Wtorek 12.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
szyszka094
Gratulację:)
Dodano: 2011-07-15 12:29:12 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×