Zachwycająca i ponadczasowa Joan Collins w Cannes

Uwierzycie, że wielka gwiazda kina Joan Collins w tym roku skończyła 80 lat? Która z nas nie chciałaby wyglądać tak w tym wieku!

Zachwycająca i ponadczasowa Joan Collins w Cannes

Zachwycająca i ponadczasowa Joan Collins w Cannes

Joan Collin istnieje w świecie showbiznesu od dziewiątego roku życia, kiedy to po raz pierwszy zagrała w filmowej produkcji o tytule "Nora". Na przestrzeni minionych lat zrobiła niesamowitą karierę, podczas której była nominowana aż sześć razy do Złotych Globów. Jej życie prywatne również obfitowało w całą paletę barw, mężatką była aż pięciokrotnie...

Podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes zaprezentowała nie nader kwitnąco. Oczywiście nie zawdzięcza tego jedynie łaskawej matce naturze, która obradowała ją niezwykłą urodą. Kobiety w pewnym wieku, jeśli chcą wyglądać dobrze, po prostu muszą o to zadbać, Joan Collins zdecydowanie do takich należy.

Jej festiwalowa stylizacja urzekła nas klasą i niebywałą kobiecością. Zobaczcie w jak prosty sposób udało jej się osiągnąć olśniewający wygląd. Kwiatowa sukienka łącząca kolor kremu, różu i czerwieni w połączeniu z zmysłowym makijażem o mocno podkreślonych ustach, zagwarantował jej kwitnący efekt. Do stylowa retro parasolka i zjawiskowa biżuteria.

Jak podoba się Wam stylizacja Joan Collin w Cannes?

upiphotostwo311801.jpg

iphotos362893.jpg

iphotos362900.jpg


Zobacz inne gwiazdy, które preferują w modzie kwiatowe motywy!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: StarStock
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 19.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×