Zainspiruj swojego mężczyznę do bycia trendy!

Chcesz, aby Twój ukochany mężczyzna wyglądał tak, jak... chcesz? Poznaj nasze sprawdzone rady i spraw, aby jego wizerunek uległ zmianie na lepsze!

wygladfacetamain.jpg

Chciałabyś nieco poprawić wygląd swojego mężczyzny? Zmienić jego image lub styl? Nie jest to łatwe zadanie, bo, jak wiadomo, mężczyźni nie są fanami tego typu metamorfoz. Dla naszych mężczyzn zmiany w wyglądzie często wydają się być absolutnie zbędne, bo przecież, po co mają coś poprawiać, skoro jest dobrze? No właśnie. Co zatem można zrobić, aby poprawić wygląd swojego mężczyzny? Jak go na to namówić? Facet Twoich marzeń

Jak sprawić, aby Twój ukochany wyglądał, jak facet Twoich snów? Nie wystarczy przekonywanie go, czy tłumaczenie, co powinien zmienić w swoim wyglądzie - to może przynieść tylko odwrotny skutek!

W żadnym wypadku nie porównuj go też z innymi mężczyznami! Słowa typu - "a Grzesiek to czy tamto" tylko go zirytują i sprawią, że poczuje się gorszy od kolegów. Co zatem możesz zrobić?

Naszym zdaniem do sprawy trzeba podejść nieco podstępnie i sprawić, aby mężczyzna... sam się zainspirował! Oczywiście, z lekką pomocą z naszej strony! 

Świetnym pomysłem będzie zatem podrzucenie mu męskiego katalogu z poradami skierowanymi tylko do prawdziwych facetów. Jednym z takich poradników jest zupełnie nowy Trendbook, czyli stylowy poradnik dla mężczyzn, przygotowany przez uznanych specjalistów z zakresu kreowania męskiego wizerunku. 

Co konkretnie znajdziesz w Trendooku? Najmodniejsze męskie stylizacje krok po kroku, porady profesjonalnego stylisty męskich fryzur i barbera - Wojciecha Golika oraz eksperta od wizerunku i mody - Dawida Wolińskiego. 

wolinski.jpg


Ekskluzywny... zarost? 

Hitem w męskim looku od kilku sezonów jest także stylizacja "na drwala". Nie dość, że szalenie męska, to jeszcze sprawia, że nasz mężczyzna zaczyna wyglądać modnie i z klasą!

Aby jednak stworzyć taki wizerunek, trzeba zadbać o odpowiednią pielęgnację brody naszego ukochanego. Jak to zrobić? Porady dotyczące pielęgnacji zarostu oraz stylizacje męskiej brody również znajdziesz w Trendbooku!

A co z problematycznym aspektem posiadania brody? Jeśli nie lubisz, gdy Twój mężczyzna po goleniu zostawia w łazience pełno włosków, które, nie dość, ze wyglądają odstraszająco, to jeszcze są trudne do sprzątnięcia, do codziennej pielęgnacji brody poleć mu niezawodny trymer Philips serii 7000, który utrzyma włoski w ryzach! Który konkretnie wybrać? Czym się kierować przy wyborze? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz oczywiście w polecanym przez nas Trendbooku!

zarost.jpg

Twój mężczyzna już od dziś może wyglądać, tak, jak zawsze chciałaś. Postępuj z nim tylko rozsądnie, a zmiana jego wizerunku będzie łatwiejsza niż myślisz!

zdjęcia: mat. prasowe, iStock Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 10.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×