Zalando rozpoczęło współpracę z marką GAP!

Tagi: zalando gap

Dobra informacja dla fanów marki GAP!

zdj gl milion.jpg
18 maja ruszyła współpraca Zalando z GAP! Tak więc już od trzech dni Zalando oferuje najświeższe kolekcje ubrań i akcesoriów zarówno głównej linii GAP jak i GAP Kids oraz babyGAP. Za pośrednictwem Zalando, ten amerykański specjalista od stylu casual będzie dostępny w 14 europejskich krajach i będzie docierał prosto na adresy klientów darmową przesyłką z możliwością darmowego zwrotu przez 100 dni!

Od chwili założenia w 1969 roku, GAP kojarzony jest z typowo amerykańską estetyką, która pasuje do wielu okazji. Klienci na całym świecie uwielbiają reprezentowany przez tę markę niezobowiązujący i wygodny styl. Wszystkie kolekcje są nowoczesną interpretacją stylizacji opartych w głównej mierze na projektach z jeansu, od których zaczynała marka jak i na klasykach GAP, które od lat stanowią nieodzowny element wielu szaf na całym świecie.

W ofercie GAP dostępnej na Zalando, nie zabraknie też tak istotnych w tym wiosenno-letnim sezonie jeansów. Innowacyjny materiał, z którego szyte są GAP Resolution, dzięki elastycznym włóknom, zapewnia idealne dopasowanie jak i podkreślenie figury. Te miękkie, wygodne i delikatnie modelujące jeansy dostępne są w różnych krojach i odcieniach.

5.jpg

Jesteśmy podekscytowani mogąc zaoferować naszym europejskim klientom kolejną, dobrze znaną i lubianą markę, jaką jest bez wątpienia GAP. Teraz, mając do dyspozycji te klasyczne fasony, klienci będą mogli jeszcze sprawniej tworzyć swoje stylizacje. - mówi David Schneider, członek zarządu Zalando.

GAP z radością prezentuje swoją najnowszą kolekcję na stronach jednego z najczęściej odwiedzanych sklepów internetowych w Europie, Zalando. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z wypływającej z tej współpracy możliwości zaoferowania naszej wersji amerykańskiego stylu zupełnie nowym klientom. To dla nas również okazja do zwiększenia widoczności na rynkach międzynarodowych.- mówi Stefan Laban, Senior Vice President GAP International.

Zalando wraz z GAP będą świętować swoją współpracę podczas ekskluzywnego wydarzenia, które odbędzie się w Berlinie 21.05.

Damskie produkty marki GAP znajdziesz tutaj.

Męskie produkty marki GAP znajdziesz tutaj.

Dziecięce produkty marki GAP znajdziesz tutaj

Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Czwartek 21.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×