Znudziły Ci się buty, które masz? Zobacz jak możesz je sama zmienić nie do poznania

Często zdarza się, że mamy w szafie buty, które są dobre i niezniszczone, ale zwyczajnie już nam się znudziły. Oto prosty i tani sposób na to, by nadać im nowy charakter!

Znudziły Ci się buty, które masz? Zobacz jak możesz je sama zmienić nie do poznania

Zobacz jak możesz sama zmienić buty nie do poznania

Buty – która z nas ich nie kocha? To chyba najbardziej pożądana część garderoby przez kobiety. Jednak bywa tak, że zwyczajnie zaczynają nam się nudzić te, które mamy, a nie stać nas na kolejną parę. Co wtedy zrobić?

Okazuje się, że istnieje bardzo dobry sposób na to, by odświeżyć nasze ukochane szpilki, czy kozaki. Biorąc pod uwagę fakt, że sposób ten nie wymaga bardzo dużego nakładu pieniędzy warto się nad nim porządnie zastanowić. Szkoda bowiem rezygnować z butów, które są jeszcze w dobrym stanie, a nie chcemy w nich chodzić, bo po prostu nam się znudziły.

French tips, które wykonasz sama, to świetne rozwiązanie na to, by nadać butom drugie życie. Co więcej, dzięki temu, że zrobisz je sama, Twoje buty staną się unikatowe i nie będziesz już musiała się martwić, że zakładając je do pracy lub na imprezę, ktoś przyjdzie w takim samym modelu.

Potrzebne Ci będą jedynie farby akrylowe, pędzle i taśma malarska. Zobacz jak łatwo możesz nadać butom indywidualny charakter!


Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 27.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×