Zobaczcie 3 najczęściej udostępniane w internecie suknie ślubne

Mamy listę sukni ślubnych, które w minionym roku były najczęściej udostępniane w internecie. Trzeba przyznać, że niektóre kreacje zapierają dech w piersiach, ale zobaczcie sami!

piękne suknie ślubne.jpg

Oto najczęściej udostępniane w internecie suknie ślubne w 2014 roku

Początek roku to czas wielu podsumowań. Nie ominęły one także kategorii jakimi są suknie ślubne. Jednak tym razem mamy dla was naprawdę ciekawy ranking, gdyż nie jest on sugerowany trendami (choć po części w sumie tak własnie jest), ale jego podstawą są udostępnienia jakie poczynili internauci. 

Zobacz też: IDEALNA SUKNIA ŚLUBNA 

Taki ranking nie jest sztywno wyznaczony przez kreatorów mody, ale pokazuje prawdziwe tendencje i to, co ludziom, zwłaszcza paniom, podoba się najbardziej.

Suknia ślubna to jeden z najważniejszych elementów całej ceremonii. Wiele pań miesiącami myśli nad właściwym wyborem. W końcu nie łatwo jest wybrać kreację, która będzie pokazywać wszystkie wdzięki panny młodej i będzie na tyle wygodna, by nie przeszkadzać podczas hucznego wesela.

 

Ale suknia ślubna ma też bardziej "bajkowy" wymiar. Prawie każda mała dziewczynka marzy o tym, że kiedyś ubierze suknię i poczuje się jak księżniczka z bajki. Oczywiście wraz z wiekiem marzenia i oczekiwania się zmieniają, ale mimo wszystko często w wielu kobietach pragnienie wyglądania jak królewna choć jeden dzień, tli się po dziś dzień.

Zobacz też: OTO NAJBARDZIEJ NIEZWYKŁA SUKNIA ŚLUBNA NA ŚWIECIE 

W Internecie można oglądać naprawdę wiele kreacji, nawet tych od największych projektantów, które często nie są dostępne w naszych salonach. To może stać się jednak świetną inspiracją i pomóc w określeniu tego, co tak naprawdę najbardziej nam się podoba. Internet pokazuje także to, w jakim kierunku zmierzają trendy, także te ślubne, dlatego zdanie internautów bardzo liczy się dla wszystkich.

Jakie suknie najczęściej udostępniali internauci w 2014 roku? Trzeba przyznać, że ich wybór jest uzasadniony, bo kreacje te są naprawdę zachwycające, oto te, które zdobyły podium i były najczęściej udostępnianymi sukniami.

piękne suknie ślubne.jpg
Casablanca Bridal, Style 2170

piękne suknie ślubne.jpg
Casablanca Bridal, Style 2169

piękne suknie ślubne.jpg
Marchesa, Look 8

Podobają wam się te suknie?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com/casablancabridal.com/marchesa.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 16.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×