Zobaczcie gwiazdy, które na gali Critics Choice Movie Awards wyglądały jak panny młode

Gwiazdy zazwyczaj długo obmyślają swoje stylizacje na wielkie gale. Czy aby tym razem niektóre z nich nie przesadziły?

Critics-Choice-Movie-Awards

Wczoraj odbyła się gala przyznania nagród Critics Choice Movie Awards, która miała miejsce w Hollywood. Jak zwykle, pojawiła się na niej cała plejada gwiazd. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć także wyszukanych kreacji. Kobiety zawsze chcą błyszczeć - szczególnie na tego typu imprezach, więc niektóre postawiły na naprawdę rzucające się w oczy kreacje.

Naszą szczególną uwagę przykuły gwiazdy, które wyglądały niczym... panny młode! Wiadomo, że na ślubie świeżo upieczona żona ma być królową balu i dlatego też wskazane jest aby tylko ona miała piękną, białą suknię, ale czy aby taka sama kreacja sprawdziła się na gali filmowej?

Jessica Chastain, Marion Cotillard, Rosamund Pike chyba wyszły z założenia, że będą się rzucać w oczy właśnie dzięki sukniom, które nadawałyby się także na ślub... i to własny. Marion postawiła na gładką, białą suknię z dołem w kształcie bombki. Z kolei Rosamund miała sukienkę z golfem i dołem wykonanym z koronki, a gdybyśmy chciały być złośliwe, mogłybyśmy stwierdzić, że wyglądało to niczym... firanka. Z kolei sukienka Jessici pięknie podkreślała jej kształty i miała ciekawe dodatki na lewym boku.Zobaczcie, jak się prezentowały gwiazdy. Założyłybyście taką suknię na wielką galę?


Rosamund Pike

Rosamund-Pike.jpg


Jessica Chastain

Jessica-Chastain


Marion Cotillard

Marion-Cotillard.jpg

Zobaczcie także:
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Anka P. , Piątek 16.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×