Zobaczcie kolekcję Denim na wiosnę-lato 2015 marki TOPSHOP

Kobiety od dziesięcioleci kochają dżins. Zobaczcie, co tym razem z wykorzystaniem tego materiału proponuje marka TOPSHOP.

topshop


Najnowsza dżinsowa kolekcja marki TOPSHOP oferuje szeroką gamę krojów o różnych stopniach wyprania, w przeróżnych stylach opartych na najnowszych trendach, dopasowanych do oczekiwań kobiet w różnym wieku. Tak, jeżeli wam się wydaje, że te modele pasują tylko młodzieży, to jesteście w błędzie.

W kolekcji pojawia się 9 modeli. Wśród nich znajdą coś dla siebie zarówno panie mające pełne kształty, jak i te bardzo szczupłe.

Kampania, stylizowana przez Kate Phelan, została sfotografowana przez znaną, modową fotografkę londyńską Harley Weir. Z kolei twarzą tej kolekcji została Hailey Baldwin.

Dżinsowa kolekcja Topshop idealnie współgra z charakterem Hailey, jej energią i witalnością. Hailey to dziewczyna, która świetnieoddaje różne osobowości modeli naszych dżinsów, jest seksowną  Leigh, chłopczycą Mom i modową Baxter - ulubionym modelem wielu klientek. Hailey to wszystkie te dziewczyny, intuicyjne wyczuwa trendy płynące z mody ulicy, jest też elegancka, ale co najważniejsze, pozostaje indywidualistką. Którą z tych dziewczyn jesteś ty? - tak o współpracy wypowiada się Kate Phelan.

Same zobaczcie najnowszą kolekcję marki TOPSHOP
topshop

topshop

topshop

topshop

topshop

topshop

topshop


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 05.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×