Zobaczcie kreację Agaty Kuleszy na galę rozdania Oscarów

Oscary 2015 już dzisiaj! Zobaczcie, w jakiej sukni będzie nas reprezentowała Agata Kulesza.

Oscary 2015


Czy "Ida" ma szansę na otrzymanie najbardziej prestiżowej nagrody filmowej? Mocno trzymamy kciuki. Już sama nominacja do Oscarów, to ogromne wyróżnienie dla produkcji. Reprezentanci filmu już są w Hollywood i przygotowują się do gali. 

Agata Kulesza zastanawiała się, czy pojawić się na tym wydarzeniu osobiście, lecz jak sama przyznaje, stwierdziła, że drugi raz w życiu taka okazja może jej się nie przydarzyć, dlatego też postanowiła, że poleci na rozdanie Oscarów. 

Jak wiadomo, na czerwonym dywanie nie można się pojawić w byle czym. Kreację dla aktorki zaprojektował Maciej Zień, a fotografie z ostatnich przymiarek możecie zobaczyć TUTAJ. Agata Kulesza wystąpi w pięknej, popielatej sukni z aplikacjami, w której aktorka na pewno będzie błyszczała wśród pozostałych gwiazd. 

Przypominamy, że na gali rozdania Złotych Globów pojawiła się Agata Trzebuchowska, której kreację głośno komentowano, ale niezbyt przychylnie. (Zobaczcie: Agata Trzebuchowska - Jak się prezentowała na Złotych Globach?)

Trzymamy kciuki za dzisiejsze Oscary!Zobaczcie, jak rok temu gwiazdy prezentowały się na rozdaniu Oscarów:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 22.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×