Zobaczcie najnowszy lookbook Mohito Celebration

Mohito zawsze kusi swoimi lookbookami. Sprawdźcie najnowszy.

Celebration by Mohito

Mówi się, że to mężczyźni są wzrokowcami, lecz kobiety także kochają, kiedy coś pięknie wygląda. Nie z darma racji mamy tyyyle rzeczy. W końcu wszystko musi do siebie pasować no i oczywiście być odpowiednio dobrane do okoliczności.

Tym razem marka Mohito zaprezentowała najnowszą kolekcję - Celebration by Mohito. Jak sama nazwa wskazuje, są to stroje, w których bez problemu możemy wystąpić w czasie ważnych uroczystości.

Już niebawem rozpocznie się sezon na komunie, śluby, a także imprezy np. pod gołym niebem. Na takie okazje przydadzą się eleganckie kreacje. Z pomocą przychodzi nam marka Mohito właśnie ze swoim najnowszym lookbookiem Celebration. Nie zabrakło w nim przeróżnych sukienek. Znajdziemy tam np. rozkloszowane fasony, które przeżywają swoje kolejne 5 minut. Jednak fanki bardziej dopasowanych krojów także nie będą zawiedzione i znajdą propozycje dla siebie.

Zaskakujące jest odważne, czarne, prześwitujące zestawienie dopasowanej koszuli i rozkloszowanej spódnicy.

Oprócz niezwykłych kreacji, lookbook czaruje także pięknym, zielonym tłem, na którym ułożono kwiaty. Prawda, że zrobiło się wiosennie i niezwykle kobieco?
Zobaczcie zdjęciaCelebration by Mohito

Celebration by Mohito

Celebration by Mohito

Celebration by Mohito

Celebration by Mohito

Celebration by Mohito

Celebration by Mohito


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 01.04.2015 (aktualizacja: 2015-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×