Zobaczcie propozycje sukien ślubnych na 2016 rok od Pronovias

Te suknie zdecydowanie nas oczarowały. Sprawdźcie, co w nich jest takiego wyjątkowego.

Zobaczcie propozycje sukien ślubnych na 2016 rok od Pronovias

Suknia ślubna to chyba jedyna kreacja, o której zaczynamy myśleć od dzieciństwa do... właściwie do ślubu. W końcu to jedyna taka okazja, żeby być królową wśród gości i wyjątkowo wyglądać.

Gusta są różne i wiele razy nam się zmieniają, ale na szczęście marki projektujące suknie ślubne nie ograniczają się do jednego modelu i tak np. w kolekcji sukien od Pronovias na 2016 rok znajdziemy zarówno te przypominające syrenę, jak też klasyczne bezy, czy łączące kilka trendów modele.

W tej kolekcji zastosowano zarówno frędzle, koronki z kwiatowymi motywami, jak i dekolty typu carmen. Wszystko to prezentuje się zjawiskowo. Te suknie podbiją serca zapewne wielu nawet zagorzałych przeciwniczek ślubów.

Zobaczcie także: Wymarzone suknie ślubne od Zuhaira Murada na 2016 rok

Co ważne, wśród modeli tych sukni ślubnych znajdą coś dla siebie zarówno te panie, które chcą podkreślić swoją idealną figurę, jak i te, które chciałyby ukryć pewne mankamenty.

Zobaczcie niezwykłą kolekcję sukien ślubnych na 2016 rok od Pronovias:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 18.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
ryszka
Bardzo ładnie wyglądają faktycznie te suknie, ja już swój ślub mam za sobą a do ołtarza szłam w sukni jennifer-vaiano i uważam ją za fantastyczny wybór, a wiele moich koleżanek potem tam prowadzałam na przymiarki i faktycznie większość wychodziła od nich z suknią bo mają wyjątkowo ładne
Dodano: 2016-04-01 08:44:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×