Zobaczcie Rafała Maślaka w zmysłowej sesji dla Mohito!

Takiej niespodzianki na Dzień Kobiet chyba nikt się nie spodziewał. Zobaczcie niezwykłą sesję zdjęciową z Rafałem Maślakiem.

Rafała+Maślak


Jest mało pań, które choć raz nie zwróciły uwagi na ciało mistera. Tym razem wkroczył on w zdominowany przez Kobietę świat Mohito i nie kryje się w tle, ale wychodzi na pierwszy plan, przez co staje się głównym bohaterem nowej sesji wizerunkowej Mohito Accessories. Jego obecność sprawia, że akcesoria z nowego lookbooka marki stają się jeszcze bardziej zmysłowe…

Dzień Kobiet to doskonała okazja, która zasługuje na wyjątkową celebrację! Marka Mohito przygotowała dla swoich klientek specjalną sesję zdjęciową, w której główną rolę odgrywają kobiece akcesoria, przedstawione jednak w sposób dalece wychodzący naprzeciw utartym schematom. W nowym lookbooku przekornie prezentuje je Rafał Maślak – Mister Polski oraz laureat nagrody publiczności wyborów MISTER INTERNATIONAL w Seulu.

Odważne zdjęcia wykonał Marcin Gierat. Są one swoistą grą, w której przeciw sobie występują intrygująca męska natura oraz kobieca wytworność, tajemniczość i wysmakowana elegancja. Ich zderzenie sprawia, że opowiadana historia nabiera nowych znaczeń i intrygujących podtekstów.

W ofercie akcesoriów Mohito znajdziemy duży wybór kolorowych szpilek oraz seksownych sandałków, a także torebek w niemal wszystkich możliwych rozmiarach i fasonach. Oprócz nich warto zwrócić także uwagę na kolorową, mieniącą się w świetle biżuterię.Zobaczcie, jak się prezentuje ta niezwykle zmysłowa sesja zdjęciowa

Rafała+Maślak

Rafała+Maślak

Rafała+Maślak

Rafał+Maślak

Rafał+Maślak

Rafał+Maślak

Rafał+Maślak

Rafał+Maślak

Rafał+Maślak

Rafał+Maślak


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 05.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
blodka
Przystojny, ładne ciało. Dobrze, że nie jest przesłodzony.
Dodano: 2015-03-09 09:26:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×